Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč by někdo tuhle ubohost, když si může do Androidu stáhnout emulátor a hrát Advance Wars.
  • Odulin
    Na iOS to hraju nějakou dobu a můžu jen doporučit. Jsem zvědav, jak si to povede na PC.:)
    • počkám si
    • Jéje vejce vejci ... Hardcore taktická strategie na iOS - Arkáda na PC .
  • Ještě že tyhle chytrý mobily nevedu... Ono je to sice mega-cool. Ale pak vidím jak do toho ty lidi čučej v tramvaji, v hospodě, na záchodě. Chápu, že to má své výhody, ale bál bych se že místo knížky bych na cestách vytáhl mobil a šel hrát Shoguny *1* . Pěkně to teď vystihl jeden díl Simpsonu, kde Líza vymyslela Springface (facebook) a všichni čučeli do mobilu...
  • kostejnesmrtelny
    Androidí verzi zkusím rád, ale na PC dám fakt přednost plnohodnotný "hardcore" verzi *4*
  • Po pravdě, nejsem moc velký fanoušek portování těchto mobilních her na PC. Triviální principy, ovládání i grafika, leč cena přepálené klidně i o několik set procent proti původní mobilní verzi. Snaha podojit, co se dá, nic víc.
    • S cenou nemas pravdu
  • Též se připojuji k androidímu zklamání. Coming soon mi na stránkách radost neudělalo, na tablet by se mi taková věc moc líbila.
  • A ja mel radost, ze neco takoveho je i pro Android! A ted koukam, ze na Android jeste neni venku... :-/
  • Veskoslav
    Na telefon ideální, na pc nikoliv.
  • Na Android este nevysla.
    • sleepless
      Sry za prehlednuti, hral jsem na iOS.
      • Sry za prehlednuti, měli jsme včera party

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit