Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkná, chytlavá hra, bohužel moc krátká (1/2dne a je konec, teda jestli je to konec, pač to skončilo na začátku příběhu ).
    Hezký styl a možnost variability. Hlasuji pro rozšíření (další díl). *4*
  • Fajn hra, jen škoda té délky. Sotva se příběh začínal rozjíždět, byl konec.
  • v Hartu jsem narazil na truhlu, jsou u ni 4 hadanky a 4 policka s pismenama, je kazde policko = prvnimu pismenu odpovedi na otazku podle poradi, nebo maji vsechny 4 hadanky spolecnou odpoved? klidne zaspoilujte prvni tajenku at to je naprosto jasny.
    • 1 hadanka = 1 odpoved. Jak jsou ty hadanky v anglictine, tak je to slozitejsi, ale nastesti jsou kratke, takze prinejhorsim se daji vyzkouset vsechny kombinace pismenek (jedno pismenko je ze 4 moznosti). Tezsi hadanka je zacinajici na "First I crawl on many legs", to napovim, ze odpoved zacina na M
  • Kdy bude odhadem ceska verze? Bude to reseno formou patche nebo novyho instaleru? Kdyz si ted koupim anglickou verzi, budu moc v budoucnu hrat bezplatne tu ceskou?
    • Kdy bude hra prelozena to nevim. Sice jsou ceske preklady asi 80% veci, ale ty jsou bohuzel bez diakritiky, takze to bude potreba kompletne prepsat a toho textu neni zrovna malo. Kazdopadne kdyz si hru koupite ted, tak samozrejme v budoucnu si budete moci CZ verzi stahnout zdarma. Kod funguje mimo jine na obojich Win a Mac verzich.
  • na Ipadu to bude super a jeste s cestinou? lahoda
  • Je to v češtině?
    • *2* ... Corvus šestá reakce pod tebou .... a NE , ale bude ;)
  • Já jsem propadl Magic the Gathering a tohle mně osobně nijak nenadchlo
    • Tyto dvě hry by se ale k sobě asi neměly přirovnávat.
  • Odulin
    Díky za ohlasy. Jdu rovnou koupit (podpořit).
  • Keyz
    Jo je to zábavné.Nějak rychle u toho utíká čas. *3*
    • policie chytte ten čas *3*
  • Kinet1c
    hral som tiez demo a je to fakt navykove, ale si myslim trochu drahe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit