Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • budu ve hre take moct vybombardovat nemocnici lekaru bez hranic? aby to bylo autenticke ne?
  • MickeyMutant
    Je neuvěřitelné, jak je to úplně podle skutečnosti. Přesně takhle se během operace Trvalá svoboda vyhrává válka v Afghánistánu.
  • co ta grafika?
    • Vietnam ’65 , Afghanistan ´11 ... Třeba se nám rodí další nekonečná série jako od Talonsoftu .
      Ono za poměrně dostatečnou grafikou může být spousta principů a tabulek .... no a slepit vše aby navozovalo pocit reálnosti - za to si nechávají zaplatit i jiní (Obecně strategie na PS Store jsou nadhodnocené dlouhodobě ) .
      Myslím že právě v tomtu typu her a tomu typu hráčů je grafika více méně ukradená .( No minimální požadavky bych měl i já ... a hexy s ikonkama jaksi nikdy nebyly tím co bych rád ve svém volnu proháněl Takže třeba Steel Panthers jsem nikdy na chuť nepřišel , ale Panzer General a Battle Isle jsou mé nejoblíbenější série )
      • úplně ne, pokud to není až moc divoce stylizované nebo v rozlišení 4x4 pixely, tak bych to asi nehrál. Nevadí mi jedondušší grafika, ale někdy je to opravdu úlet, nicméně tohle vypadá použitelně.
    • co je na ní špatně?
      • Že by 28 € ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit