Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 200 let vládnoucí zdegenerovaná rodina v rámci multikulturního šílenství přijímáním islámských migrantů nakonec město promění v jednu velikou no go zónu. Pokud je tam ve hře zakomponován tento prvek tak ji okamžitě kupuji a povinně ji budou hrát u nás na Kraji :-)
  • Koukám, že Kalypso dojí jeden a tentýž námět co to dá. Jako novinka neTropico, ale mne zatím ničím zvláštním nezaujala, uvidíme co se bude psát od hráčů na Steamu.....
    • Nebreč dite jdi hrát Call of duty nebo Battlefield, elder scrolls, aby tě dojil někdo jiný !
      • Hmm, nic k tématu, tak alespoň zasmradím co?
        • bylo to k tématu (dojí). Ty chceš po studiu který vytváří strategie aby udělalo náhle nějaký jiný žánr ?? To by dopadlo blbě... ( tema: dojení ještě mužů dodat Rocstars - GTA, Ubisoft - Assasin, EA - NHl, FIFA, ostatn sporty + The sims atd..) není jediná firma která dojí. Tak si nestěžuj když někdo udělá strategie, který jsou v dnešní době vzácné... :-)
          • Ale vůbec ne, Kalypso ovšem podsouvá sice strategie, ale pořád ve stylu neTropico, se všemi stále stejnými zápletkami a atributy. Chtělo už by to alespoň malou změnu a inovaci v tomto kolotoči. Hry od Kalypso si stále kupuji a také je hraji a nějakou tu chviličku už mám také odehratou, proto vím, že to chce do téhle herní polévky i trochu soli. Je mi jasné, že kritizovat dokáže každý, ale není kritický hlas oprávněný, když se hrne stále stejná osa příběhů?
            • Víte, Já už zažil her co jsou úplně "jiné", že to ani nespočítám. Já hry kupuji, proto si počkám na více recenzí a odezvy hráčské komunity na Steamu. Ne každému se líbí to, co se líbí Vám a Já jen napsal, že Kalypso vaří stále stejnou herní polévku a že bych byl rád, kdyby k ní přidali i trochu něco jiného, nebo jen alespoň zdokonalili osu příběhu. Tenhle web je herní a názor jednoho nemusí rezonovat s názorem dalšího. Já svůj názor napsal, Vy jste nesouhlasil a tím bych to uzavřel.....
            • Lupulin
              tahle hra je ale uplně, UPLNĚ, jiná než tropico....ano, sou tam sice baráčky a mezi něma stilnice ale jinak je to zcela jiný žánr než Tropico...chtělo by si to možná napřed zahrát a pak až mluvit moudra... *3*
  • Tuto hru povinne do kazde komory at si kluci hrajou s fiktovni zemi a ne tou nasi :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit