Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Se to prý nedá snad ani hrát na klávesnici :D a to je ehm pc only hra? *7*

    Na druhou stranu to má kromě anglických, ruských a španělských nebo jakých a francouzských i české titulky.
  • Tehle serii sem fandil, ale zmena hlasu, zmena grafiky, to jen co sem pochytil z uvodniho videa... a to ma kompenzovat novou hratelnost? Nechci se unahlit, ale to neni nejlepsi zpusob pokracovani...
  • furt lepšie ako tie pixelartove paskvily !
  • KrejciPetr
    Čert vem grafiku, ale ta atmosféra .... *14*
  • Kolik je adventur na konzole s cz??? Tehle vse odpustim skoro vse a ani si nemyslim ze je graficky not ok, to je zaklad adventur ze je sila v story!
    • Ja to koupim za nejaky casek, ale beru to!

      Naposled a to jen pro 360 bez CZ slo jen Gray Matter, ktere jsem hral na pc. Lidi pamatujete neco jineho snad?
    • No moc jich není, taky jsem byl překvapený když jsem se dozvěděl že to bude v češtině i na konzole. Už se těším a moc :)
  • tyjo, animace jak z kingdom come... :(
  • Layton
    Ano, vizuál není brilantní, jak by se na hru z roku 2017 slušelo, ale jak už tu psali jiní, síla této hry je někde jinde. Těším se.
  • kostejnesmrtelny
    Upozorňování na nekvalitní animace obličejů u jiných her je součástí toho dealu s EA? *4*
    Vytváření názoru, že to, co předvedla ME:A je vlastně standard?
  • KamilZm
    Myslel jsem, že to bude mít české titulky (viz https://games.tiscali.cz/datum-vydani/syberia-iii-s-ceskymi-titulky-vyjde-20-dubna-292969 ), ale na Steamu je to bez češtiny.
  • Inquisitor
    Mně to nijak zvlášť strašný nepřijde. Nakonec to je to poslední co mě na Syberii zajímá. Zrovna si dávám znovu oba předchozí díly, ať jsem ready na třetí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit