Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shodan

    RUNE bylo jen jedno a tak to taky na věky zůstane!

  • TheGGG

    hra brak, ale jsou kolem toho pikantnosti, které alespoň pobaví... tedy ve výsledku účel splněn

  • haha, takova kravina...i tady na Games hra dostala 3/10 se divim, ze o necem takovem vubec delate clanky

    • twicer

      a já se divím že si někdo vůbec dává práci s podobnou reakcí, přece jen samotný článek má poněkud větší hodnotu ;)

      • Nemá, já jsem si ten článek přečetl, protože nadpis i obsah sliboval informaci o moznem konkurentovi TES...pak jsem se podival co je vlastne RuneII zac a zjistil jsem, ze je to odpad, ktery nestoji ani za zminku...

        Dost lidi se nejdriv mrkne na komentare, tak doufam, ze ten muj usetril cas lidem, kteri by udelali stejnou chybu a clanku pripadne v nem zminene hre venovali svuj cas

        • Děkuji. Jelikož nedokážu myslet sám za sebe a tím je tak nějak spojeno i to, že ten článek by mi trval přečíst asi 2 hodiny, tak ti dobrotivý člověče moc děkuji za ušetření mého drahocenného času, který mohu věnovat smysluplným věcem. 

          Boha, je to článek o kauze v herním světě na herním webu. Kauza je známá všem, kdo se o to dění na herní scéně trochu zajímá a každý má svůj mozek. Takže si ty dobré skutky příště nechte, protože jak tu bylo napsáno, tak váš komentář je daleko zbytečnější jako celý tento článek. :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit