Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cobra1973
    http://www.facebook.com/photo.php?fbid=225320000835412&set=a.167585043275575.36096.149864235047656&type=1&theater
  • No konecne som vyhral .Potesilo ma to *4*
    • Cau už ti to přišlo? Mě ještě nic.
      • Cobra1973
        Mne este nie
        • Cobra1973
          Uz to mam a dakujem. *4*
  • Ráno 12. července 1943 začala největší tanková bitva v dějinách. Proti 600 německých tanků stálo 850 sovětských. V 8:30 zahájil Rotmistrov útok. Celá bitva byla velmi nepřehledná, a teprve večer bylo možné vyčíslit ztráty: 700 zničených tanků obou stran zůstalo na bojišti. - z Encyklopedie . Tudíž 12. července začala ta největší bitva a zároveň už dny poté pouze doznívala (v ten den bojovalo 1450 tanků, další dny pouze 750).
  • Prvý krát vidím tu na g.t, že vyhral aj Slovák :D
  • Pochybuju, že odpověděli jen 4 správně, protože třeba já mám všechny odpovědi na ty otázky dobře :)
    • Spíše mají jen špatně titulek. Jsem poslal správné a celkem přesné odpovědi a asi jsem nebyl jediný z pěti lidí co to poslali správně :D
      • A) Kdy a kde se uskutečnila největší tanková bitva 2. světové války?
        12. července 1943 , u Kurska. - v ten den začala (napsal jsem raději datum kdy to začalo kdyby to náhodou chtěli mít napsané).
        B) Jak se jmenuje, ve kterém roce vyšla a jaké hodnocení dostala na Games.cz úplně první hra v sérii Men of War (bacha na zrádné názvy)?
        První hra v sérii Men of War se jmenovala - Soldiers: Heroes of WW II
        a na Games.cz vyšla 26.7.2004 s hodnocením 92% (v dnešním hodnocení by
        to bylo 9 asi).
        C) Kdy skončila v Evropě 2. světová válka + kdy a kde kapitulovaly poslední německé jednotky?
        V Evropě skončila 2. sv. válka 9. května 1945. (Ovšem kapitulace
        Německa vstoupila v platnost již 8. května 1945!)
        Poslední německé jednotky kapitulovaly ve městě Slovenj Gradec, 15.5.1945.
        • Já vyhral a odpověděl jsem takto, posílám ti to pro kontrolu:
          A - Bitva u Kurska (5.7.1943 - 5.8.1943) v rámci operace Zittadelle
          B - Soldiers: Heroes of World War II, Vydání v ČR: červenec 2004, Hodnocení redakce: 9
          C - Druhá světová válka v Evropě skončila 8. května 1945 před půlnocí, kdy vstoupila v platnost kapitulace německých vojsk podepsaná v Remeši a v Berlíně. Poslední německé jednotky kapitulovaly 15.5.1945 ve městě Slovenj Gradec (Jugoslávie).
          • Mám to stějně jako Ty. Akorát nesouhlasím s první odpovědí. V mnoha knihách a i na netu co jsem četl, tak největší tanková bitva začala až 12. července 1943 , dny předtím a potom byly pouze přípravné a oťukávací řekněme. Největší peklo začalo v ten den a ten den bylo zničeno nejvíce tanků. Dny poté tedy nebyly už takové jako první den ...
            • Ono je to stějně jedno jako odpověd jim stačilo léto 1943.
        • Poslední německá jednotka kapitulovala 4. září 1945 na ostrově Západní Špicberk, ale to stejně není podstatný...
  • 5 originálek, 4 výherci?
    • Možná dobře odpověděli jen 4 lidé.
  • Tak ja nevim, podle wiki byl posledni vystrel zapadni fronty na nasem uzemi...:)
    • vy vsichni mate wiki jako modlu vseho, na balkane se bojovalo jeste par dni potom
  • MoW:AS uz vlastnim takze sa nemusim do sutaze zapajat ale ta druha otazka je velmi zradna a da sa vysvetlit vseliako...
  • má cenu se vůbec na něco ptát, když je tady google? Kdybyste raději zadali nějakou hardcore matematickou rovnici :-)

    já vim, to by to udělali sotva ti tři lidi....
  • *6* *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit