Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda pánové o té poslední otázce by se dalo diskutovat...no nic no.
    • Preco? V soul blade yoshimitsu nebyl a ten prece pochazi z jiny hry.
      • No nenašel jsem moc odkazů v původním Soul Blade že to je postava z Tekkena ani bojový styl jí neodpovídá plus Origin je jiný co já vím a dle mého názoru je to shoda jmen možná záměrná ale pořádně uznávané postavy z jiných sérií jsou až od Soul Calibur II kde je např Link nebo Heihachi.
        • Tekken 1: "Yoshimitsu is the leader of the Manji Clan"
          SC1: "Lord Oda Nobunaga invited the leader of the Manji clan to his castle."
          Tekken 1: http://eng.tekkenpedia.com/wiki/images/6/61/YosT1.JPG
          SC1: http://www.soulpedia.net/w/images/a/a1/YoshimitsuSCFACE.jpg

          Games in order of appearance: Tekken, 1994. Tekken 2, 1996. Tekken 3, 1998. Soul Calibur
          "Additionally, an analogous character bearing the same name, weapon, clan, and background was later carried over into Namco’s Soul Series of fighting games, making his debut in Soul Calibur and once again returning for all of the sequels."

          Mám pokračovat, nebo budete dál brečet, že jste nevyhráli?
        • No právě,když jsem viděl odpověd na 3 otázku tak mě to zaskočilo.Pro mě první regulerní hostující psotavy jsou v SC2 Link,Spawn a Heihachi Mishima.Takze Games.cz příště si radši dávejte pozor na odpovědi u otázek *3*.Yoshimitsu se navíc nedá brát jako hostující postava když je i ve všech ostatních dílech. *4*
          • proc brecis? Otazka byla polozena jasne. Prvni hostujici postava z jine serie. Yoshimitsu je ze serie Tekken a v SC jen hostoval (a byl jako bonusova schovana postava)
  • Zase jsem nevyhral. No tak si holt budu tocit na prste s jinym diskem. *4*
  • No to jsem zvědav jaký pátek uvidíme výsledky soutěže :D
  • dilinja
    *8* *8* *8*
    • Core
      *12* *12* *12*
  • Taky čekám, čekám a nic
  • To oznámení výsledků jste mysleli do pátku 17.2? Netrpělivě kontroluju webovky a pořád nic :(
  • Core
    Zdravím redakci, budou dnes výsledky soutěže? :)
  • odpověď na všechny tři soutěžní otázky zní: Bože, ta slečna na screenshotu má amputované prso! *5*
  • Teď už tam je, ale když jsem tu byl dřív, neměla ji ;). Prostě místo prsu měla být podprda, ale autor obrázku to tam tak nějak pozapomněl přidat :D:D.
    • Ezio, ty starej kurevníku :D Btw ta podprsenka tam byla celou dobu, protože se mi po přečtení komentu právě vynořila před očima :)
    • sleepless
      Selektivní vidění, je selektivní vidění :))
      • Hele Sleepless - u tý třetí otázky je to subjektivní - šlo by tam vodpovědět různě - záleží teda vod toho, jestli budem brát postavu Yoshimitsu jako člena SC skvadry nebo ne a počítá se i Soul Edge !! Ta otázka by měla znít jednoznačnějc !!
        • S tímhle musím souhlasit, dokonce jsem o Yoshimitsovi přemýšlel, ale řek jsem si, že by se toto znění otázky k němu nehodilo, navíc když jsem na wikipedii o SC2 četl "This is the first game in the Soul series to feature cameos from characters in other media" . Ale co už, není to první a určitě ani poslední pofidérní zadání otázky.
  • A jaky ma byt nadpis emailu? Po rozkliku linku to chce po me nainstalovat outlook a to nechci instalovat.
    • sleepless
      Je to jedno, tohle je email pouze na souteze, takze to pozname.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit