Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • suoer gameplaye a videa na dirt showdown https://email.seznam.cz/redir?hashId=3766936270&to=http%3a%2f%2fdirtshowdown.cz
  • Radši bych GRIDa konečně...
    • sugyn
      Skoro bych si podle toho traileru tipnul ze tohle je Grid.Jen trochu jiny auta, vymysleny okruhy a tady neznaji asfalt.
  • Ach jo a Bugbear radsi udelal toho prisernyho Ridge racera nebo jak se ptakovina jmenuje....
    • No oni to hlavne nevyrobili bug bear *3* a je to hnus.
    • A hral jsi ho vubec?
      • Toho prisernyho Ridge racera berte s rezervou...proste tenhleten "Burnout Paradise" styl bourani aut kde animace prerusi jizdu abys videl jak moc KUL si ho dostal mi nesedi a to ani nemluvim o jizdnim modelu ala Lotus Turbo racing. Proste ne diky.
  • Zrecyklujeme engine, pustíme funkci random pro tvorbu map a šlehneme si nějaké té tvrdší drogy a hra pro děti je hotova. Narážím trošku na modely aut, jejich vybarvení atd... Proboha, to je na tom někdo tak špatně, že se mu podobná hra líbí a dokonce bude autory finančně podporovat? Možná je to věkem, ale i když jsem byl mladší, tak podobné hry byly na daleko vyšší úrovni - jak co se týče zábavy, tak tratelnosti. (Např Derstruction Derby, CMR2, NFSIII:HP). Omluvte mě, jdu *11*
    • A nebude to tim, ze byly ty hry driv pro tebe rekneme novejsi? Pro nejakeho zavodniho harcovnika muze dnes sotva nekdo udelat hru, ktera by mu neco nepripomela. Takze ano, najdou se lide, kteri maji v Dirt Showdown jejich vlastni Destruction Derby, hru si koupi a budou se bavit. Proto, ze dobu DD nezazili.
    • Veskoslav
      NFS III navždy:D Obzvlášť jsem jezdil s tím jedním stříbrným, futuristickým autem (škoda, že už si nevzpomenu na název:()
      • Myslíš El-nino? :D
  • Veskoslav
    Hmm transformace z DIRT na Flatout? Ale proč?:(
    • Zadna transformace, Dirt Showdown je spin-off k serii Dirt. Neboj, pravoplatne ctverky se take dockas.
  • InvisiblE182
    Nějak nevidím rozdíl mezi mou normální jízdou v dirt 2/3 a tímhle, tak nevím *4*
    • montatatana
      to je fakt :)
  • že by konečně plnohodnotný konkurent FlatOutu? *1*
  • Lynch
    Mě se to líbí. Takový další FlatOut.
  • No FlatOut serie je dukazem, ze je takovy zavodni zanr docela popularni, tak tohle by si sve fanousky take mohlo najit. Me tedy FlatOut nijak nebere, ale pokud by se ten koncept spojil s vynikajicim arkadovym jizdnim modelem typickym pro Codemasters, myslim, ze bych tomu mohl dat sanci a znovu ozivit vzpominky na Destruction Derby 2.
  • No musim rict, zetrailer me spis odradil nez naladil takze panove ne dekuji.
    • plně s tebou souhlasím... tak nudný trailer, který se snaží být děsně COOL jsem ještě asi neviděl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit