Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je pravda, že hra byla v recenzi vychválená až do nebe, ale po dohrání mám rozporuplné pocity. Sice hra vypadá pohádkově, i první akt je zakončen s citem a přinutí hráče těšit se na druhou část, ale...
    To ALE patří obtížnosti...opravdu jsem dlouho nehrál tak jednoduchou adventuru. Žádný rébus, žádné překvapivé řešení. Všechny kroky jsou málem jasné předem a řešení hráče napadne dříve než objeví všechny předměty nebo jsou dokončeny dialogy...
    • Jsem zvědav, co autoři předvedou v druhém aktu, kde slibují vyšší obtížnost. Každopádně pokud ti tohle přišlo lehké, ani nezkoušej Broken Sword 5. Tam mi ta obtížnost přišla ještě nižší, navíc se všechny nebo téměř všechny hádanky odehravají v rámci jedné herní obrazovky, ze které tě navíc hra ani nenechá odejít.
    • N0isy
      Myslím, že to bylo akorát tak vybalancované a vedlo to k plynulému běhu a vypravování příběhu, což je podle mě nejdůležitější. Člověk se nikde dlouho nezasekl, nebloudil a nemusel se rozčilovat.
    • Horst_Fuchs
      U adventury nízká obtížnost nemusí být nutně špatně.
      Pixelhunting, absurdní úkoly a nelogický řešení mi dokázalo totálně znechutit řadu adventur, třeba i takovou Syberii, kterou si jinak kdekdo pochvaluje dodnes z celýho srdce nenávidím; a to jsem se přemohl a dohrál to jen abych věděl jestli rozuzlení za tu torturu stojí, bohužel nestálo to za to. *16* Takže adventury v posledních letech hraju už jen zcela výjímečně (naposled Botanicula).

      Tohle si určitě zahraju až hra bude kompletní, po kouskách to hrát odmítám.
      • Souhlasím, že obtížnost se nesmí dostat k absurdním úkolům, k jejichž vyřešení je potřeba mat.-fyz. - tedy nalezení klíče k řešení je nadmíru složité a nebo je dílem náhody. Je potřeba prostě všechno dobře vyvážit...
        Taky jsem dlouho žádnou adventuru nehrál (zrovna třeba na Syberii si nestěžuju....ta mě celkem bavila, i Botanicula byla super)...ale i po dlouhé době nehraní adventur mi prostě Broken age přišla až moc jednoduchá...
  • Kedaro
    Ví se kdy bude pro android?
  • Backeři nedostanou Steam verzi?
    • Ja som dostal, preto lebo som si vybral Steam a nie DRM-free verziu.
  • montatatana
    Nikdo je nerespektoval, protože je druhej den zase zrušili :)
    Každopádně jděte všichni do toho! Chci druhej akt co nejdřív!
  • Asmoudeus
    Je to krásný, tolik fantasie. Jsem nadšen. *14*
    • smajdal
      wow, much fantasy, very doge

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit