Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto bude pekna hra, prvni dil se mi libil, toto bude jeste lepsi!
  • Nějaké detaily o hře:
    http://www.mujweb.cz/farflame/clanek05.htm
  • četl jsem jako "výlet po maďarských lokacích z RPG"..
  • Kinet1c
    Hral som Bound by Flame, hral som Mars: War Logs a urcite to nie su uplne spickove AAAAAAAAA tituly ako by niektory mozno radi, ale urcite to nie su uplne prepadaky. Suhlasim, s grafikou by sa mohli popasovat, nesuhlasim s tymi koridormi s 90tych rokov, ved to mame kazdy rok v podobe noveho CODu a cuduj sa svete, COD je tu stale a samozrejme aj podobne hry CODu (COD sa da lahko zapametat ked vychadza kazdy rok, clovek skratka nemoze zabudnut).
    To urcite minus nie je. A uprimne Kozy co je na hm Borderlands mix. grafika s The Line tak strasne neviem mne sa obe pacili, ale ved to tak nevadi, kazdy mame radi ine veci a ja uprimne budem rad ked to vide co najskor a hlavne uz v lepsom prevedeni ako predosle tituly, snad sa poucili, aj ked kus pochybujem. Ich tituly, ale nikdy neboli nedohratelne kvoli nejakemu bugu, vzdy sa to dalo prejst, teda aspon mne sa podarilo :D.
    Tanatonaut - najhorsie budgetovky rozhodne nerobia, fakt chces vidiet strasne budget hry, pozri steam greenlight a potom zoberes spet svoje vyjadrenie, to co tam najdes je pre silne zaludky. Inak ako indie a budget sa to nazvat neda, ani to, tzn siroky pojem budget, takze by som takto nekritizoval toto studio, oni teda rozhodne az tak low budget nie su ako tam ty na greenlight a oznacil by som tituly takehoto a podobnych studii ako B tituly a ale urcite nie nieco ako budget (aj ked sem tam aj medzi nimi sa najde drahokam, kus zaspineny, ale ked ho ocistis si bohac).
    • Tanatonaut
      Asi máš pravdu. Na hry z Greenlightu to nemá. Já se mu vyhýbám, ale už jsem slyšel hotové legendy. Mě hlavně mrzí, že jejich dvorní skladatel, Olivier Deriviere, je jeden z nejlepších skladatelů současnosti a přitom skládá k podprůměrným blbostem. A přiznávám, že je nemám rád od té doby, kdy jsem si koupil Bound By Flame v domění, že to bude příjemná jednohubka před DA: I a pak jsem doslova brečel nad úrovní leveldesignu nebo soubojového systému ( Aleš v Gamesplayi to hezky ukázal )
      A co se týče Technomancera, nevykrádají sami sebe skrz Mars War logs?? Nebude-li demo, kde mě přesvědčí, že konečně opustili ty koridory, nebudu mít zájem. ( tunely ve FPS jsou v pohodě ale v moderním RPG? )
    • Kozy
      Já to vůbec nemyslel negativně, jenom mi to tak přišlo. Byl bych byl rád, kdyby to byla fajn hra ale po M:WL jsem docela skeptickej.
  • Kozy
    Grafika jak ze Spec Ops: The Line a trailer samotnej mi připomíná Borderlands. Tanatonaut má pravdu, raději se tomu vyhněte.
    • Vyhneme sa tvojim kecom
  • Tanatonaut
    Spiders dělají asi nejhorší budgetovky současnosti. A ty jejich enginy!! Hrůza. Tunely a tunely. Jak z devadesátek.
    • Sice tunely, ale zabavne. Podivejme se na Grimrock? Taky koncept ze starych casu a prodalo se prvniho dilu 600tis kopii? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit