Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mazecccc nej auta jednicky byly super ale dvojky lepsi este si pamatuju to pareni u kamose na
    166+ a 4MB VOODOO1 proste mrte dobry jak tam sou promakany mapy ale 3nuda shi*
  • Coze? To aby som uz startoval Red Eagla mkI. *1* Este naposledy som znova hral C1. To sa da hrat stale. *3*
    • aaa to by byl běs mít tam staré verze auta v dnešní grafice!
  • zx_spektrum
    Zní to dobře, jen doufám, že se na tom nějak negativně nepodepíše přílíšná snaha o modernost v kombinaci s nízkým rozpočtem. Podtitul ale vybrali dobře, v duchu série :-)
    • podpora volantu jinak hážu atomovky.
    • Já se obávam nejvíc toho že to bude totální kravina jako všechny remaky starých her co za posledních 5 let bohužel doputovali na naše monitory *10* *10* *10*
    • Já mám strach, že na ně bude distributor tlačit, ať se prodá co nejvíce kusů...
  • Ja nechci stazitelnou hru, ale krabicovou verzi *7*
    • GlideCZ
      Přesně tak a nějaká sběratelská edice by nebyla od věci...
  • Teď ještě, ať to neposerou a můžu nostalgicky plakat *2*
  • Pete.palis
    Doufám že bude gejzírovat červená a ne zelená *5* (né že bych byl úchylák, ale znáte to;)
  • Yes! Máme radost, po reinstalaci systemu už Carm2 nerozjedu. Doufám že hratelnost zůstane tam, kde zůstala po celou sérii čili auta-nárazy. Žádný kulomety a podobný slátaniny který jsou k vidění u ostatních carmageddon-like her. *3*
    • ehm, mou generaci i carmageddonu závodění moc nezajímalo, to jsem zjistil až u playstationový verze že se tak dá vyhrát :D tak snad to budou opět směřovat na brutalitu vuči lidem zvaným zombie a ne k punkovým závodům only
  • Kéž by to byla pravda, že to bude stejné a bude návrat ke kořenům, i když jisté kouzlo prvního karmáče tam už patrně chybět bude.
    • karmáče?? ; a dle meho nazoru byla nejlepsi dvojka
      • ano, karmáče, dle mého názoru byla nejlepší jednička.
        • ja sice nejsem zadnej puritan, ale podbne zkomoleniny jsou tak nejveritelne nasiraci a clovek co je pouziva by mel jit na kastraci aby se to v genech dal nesirilo
          • Odulin
            Kdo týhle hře říká jinak než karmáč je brambora:) Ne vážně, mám ve svém okolí zhruba 6 lidí, kteří hru znají od prvního dílu a co vim, tak všichni zásadně karmáč:)
            • Já říkám odjakživa Karmouš :-D
            • v mem okoli te hre nikdy takhle nikdo nerekl, protoze nemam zadne kamarady:(
          • puritán nejsi, jsi jen idiot, což je mnohem horší.

            asfd, adfs, hm, je mi to povědomé, nejsi ten exot co u replay vždycky řeší jak je ta holka tlustá a ošklivá? *7*
  • Odulin
    Ano máme. *3*
    • Pripojuji se k radosti a dal sem si oslavnej tanecek kolem stolu. Hlavne at se nevyprdnou na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit