Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Schvalne kolik lidi ten patch aplikuje, protoze....10/10 baby *1*
    • Nj, duvod proč ta hra vyšla tak zabugovana aby se do toho hodnoceni vubec vešla *1*

      Bez bugu by těch 11/10 nebo 12/10 vypadalo dost divně *2*
  • Tak kvůli splneni jednoho vybornyho questu jsem prisel o NPC, ktery se mi seklo na jednom kopci. cesta je jasna na obou ubocich, ale on se proste na urcity hranici zasekne a odmita jit dal. jsem pekne nastvanej....
    • zjistiš refID toho npc, buď zapneš konzoli (~) a klikneš na to npc, nebo třeba tu (http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:People) pokud uplně zmizel

      pak napišeš na novy řadek "moveto player" a posune tě to za tim npc pokud jsi ho označil klikem
      resp. když zmizel "refID.moveto player" kdy refID je nějaka kombinace znaku (např. 000A2C94 pro Lydii)
    • Zkus když tak použít nějaké konzolové příkazy, aby jsi mohl hnout s postavou:
      http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Console_Commands_(Skyrim)
      • jj tohle je prostě hra u které občas musíš použít cheat jen proto, aby ses pohl ze zabugovaného místa... *1* ale i tak je to nejlepší hra co nyní je... *14*
  • S**u na grafiku, jdu hrát Dwarf Fortress.
  • "Bethesda slibuje, že i po vydání patche bude dál monitorovat hráčská fóra a opravovat další chyby, které fanoušci nahlásí." znamená to: Něco jsme opravili, ale už teď vime že je tam spousta dalšich chyb, a ještě větši spousta přibude nahrátím patche... parada *2*
    • takze ty spis preferujes pristup: "Vydame tenhle patch, pak si piste co chcete, nam uz je to jedno." ?
      • Co treba, vydáme hru bez bugu, nebo kdyz spadnu z nebe, vydáme hru která má minimum bugů? Ne poměr 50:50 fungujici vs nefungujici věci...
        • nahráno 165 hodin a ani jeden bug kromě 4x nefungující ruda a 2x neutočící vyvolaný drak....takže co to všichni řešíte??, to asi neumíte hrát.... :D
        • Hru jsem dohral a nevim o zadnych zavaznych chybach. Takze o cem se tu vlastne hadate?
    • Znamena to perfektni sluzbu vsem hracum a zaruku, ze uz tak dobra hra bude casem jeste lepsi.
      • já snad platim za to že hra bude třeba časem fungovat tak jak má? nemyslim si, přece si nejdeš koupit do obchodu auto kde nejde točit volantem, motor se zasekává, brzda funguje jenom na jednom kole, ale když ho koupim a usilovně na něm mechanici budou pracovat tak třeba jednou bude fungovat tak jak má ... nesmysl *1*
        • Hra neni auto, ale software.
          • No a? Je to produkt jedno jako druhe, za oboje platím, od obojího očekávám že budou mít nějaké vlastnosti.
            • Tak to pak nemas vubec predstavu, co je to software a ze pro nej plati uplne jina kriterie nez pro fyzicky produkty jako treba auto. Kdybys znal napr sferu komercniho vyvoje softwaru jako treba pro banky, fynanci systemy, nebo i treba webovy aplikace, tak tam si ten jak rikas produkt objednas, dostanes ho, a pak jeste platis po zhotoveni udrzbu a servis. A u her to mas zadarmo. Bethesda by se na to klidne mohla vyflaknout a rict si, hru jsme uz prodali, je to uspech, co se budem delat s patchema. To ze na hre dale pracuji a vylepsuji ji je jejich dobra vule a odmena platicim zakaznikum.
      • Phillios191
        Možná až dan bude po smrti, vyjde TES bez bugů :D
        • Co pořád řešíte. Já to převedu někam jinam. Chcete a slintáte po nové armě protože to prostě neni COD, jde si svou cestou. Myslíte si snad, že taky nebude zabugovaná? budto chtějte nějco jednoduchého ale kvalitního, nebo čekejte že s komplexními předměty se bude ruku v ruce vláčet i nedoladěnost....at už to tu bude po 5x nebo po 15x ... s tim se musí počítat...a zároven je to šance pro ostatní, aby poladili dle sebe
  • Mi se to v rozlehlé krajině sekne při cvalu, tak po 1 minutě běhu. Pak to asi 10s šrotuje, znova to najede. Když je tam víc nepřátel, tak taky. Mám proc. e6750 2,66Ghz, 4Gb Ram a GF GTX550Ti. Celkově se mi to neprotiví, jenom pobíhám po světě a užívám volnosti. To menu je ale fakt brutal. Trvalo mi tak 5 hodin hraní, než jsem to dostal do krve.
  • Paulcz
    proč vycházej patche na hru která má 10/10 ? :)
    • smejki
      ale no ták!
    • A pan je projektant, že má zkušenosti? Třeba by se s námi mohl podělit...
    • Trol.diskuzni
      Možná proto, že kdyby si ta hra to absolutní hodnocení zasloužila, tak by ty patche nepotřebovala... *3*
  • Trol.diskuzni
    Skyrim je jediná hra v historii této planety, kde Vás zásah kyjem shora nepřibije do země, ale naopak vyletíte až nad oblaka... A nejen, že vyletíte nad mraky... Poté se snesete zase zpět a bez úhony pokračujete dále! *5*

    Co z toho vyplývá:

    1) Skyrim popírá zákony fyziky! *5*

    2) Asi to má být "uau" efekt pro TESfany, aby si nadělali do kalhot, jakou to má ultrarealistickou fyziku... A jak vidno, povedlo se! *5*

    To už je více cheap než WOWko s CODkem dokupy... Ale samozřejmě, Skyrim je hra pro intelektuály *3*
    • Nemyslím si že je to hra pro intelektuály..ale vím jedno zcela jistě...není to hra pro DEBI*A jako ty...místo hraní si hraješ na trolla...ale totálně failuješ! :D *9*
    • ha názor člověk co kdysy opěvoval kvality Fify nad Deus Ex. Nebo že by hrál Fifu s texturami skyrim? Pak by to vysvětlovalo let až nad mraky - smozřejmě míče*2* *2*
    • navic proc by tam mela byt fyzika jako v realnem svete hm? je to fantasy svet MG... UZ SE PROBERTE HATERI... HRA DOPRDELE HRA!!!
    • citis se asi hodne cool kdyz musis za lazdou cenu vybocovat mase ze? Miluju takovedle kretenske egomaniaky....
      • a já miluju lidi, co umí pěkně ze stínu internetové anonymity někomu nadávat na forech... to mě vždycky svrbí pěst. *7*
  • Brand new patch for The Elder Trolls: Gayrim has arrived! *6*
    • lol, to mne dostalo :D
  • Ať se chlapci snaží, osobně si hru koupím, ale až s pátým patchem a do 700,-kč. Na rovinu- hraju teď pirátskou verzi a vzhledem k množství bugů se za to nestydím. Poučila mě sběratelská edice Zaklínače, která byla do patche 1.3 nehratelná kvůli loadingům. Za 1600,-, nekup to!?
    Milí vývojaři/ vydavatelé , částečně si za to pirátství můžete sami, ruku v ruce s výrobci hardwaeru!!! Třeba Deus Ex mi padá stále v jednom okamžku (rozhovor s barmanem v the Hive) a to už mám stáhnutou 3. verzi a podruhé rozehranou. Zaklínač 2 mi shazuje kompl tak, že musím natvrdo restartovat a to jen při zpomalených záběrech likvidace protivníka. Ať mi nikdo netvrdí, že to je náhoda!
    Kdybych za tohle dal peníze, tak po kom mám jít? Kdo mi hru vyreklamuje?
    A jen dodávám, že o PC se starám- od ovladačů, mazání registrů, defragmentaci až po vyfoukání prachu jednou za čtvrt roku...M:
    • můj názor je ten že na tvům Pc se divím že startují Windows........pokud nemáš starou P3 tak nemá smysl nějak mazat registry....dnešní Xjádra si v klidu zvládnou načíst i miliardy řádků registrů....na výkon ve hrát to nemá vliv ale na stabilitu PC obrovskou! mám PC 3 roky bez reinstalace..registry zasraný a stále funguju jako drak..ano startup už není 10 vteřina le minuta ale who cares?.....hry jedou tak jak mají všechny bez bugů..orignal verze Skyrimu, Zaklínače i Deus Exe dohrány bez jediné větší chybičky......

      takže ne, není to náhoda, je to tvoje chyba :D
    • Tam je tooolik bugu!!! Vyjmenuj je prosim. A nejake zavazne. To ze pri zabiti obrem vyletim 2km do vzduchu nepovazuji za skutecny bug. Takze jmenuj. Jsem strasne zvedavy na ty bugy co delaji tuhle hru nehratelnou. Opravdu!!
    • Pokrytče. Nezávažnější bug (padání po přesunu - mimochodem mě se to poprvé stalo až po 50 hodinách hraní) už dávno vyřešil komunitní hotfix a na žádnej jinej bug omezující hraní jsem nenarazil. Že občas potkám levtiující mrtvolu nebo lítajícího králíka není nic, co by jakkoliv ovlivnilo hratelnost (nehledě na to, že u tak velkých her jako Skyrim se podobné věci čas od času prostě objeví, nehledě na množství vydaných patchů).

      A že ti padaj cracklý hry ? To je tedy opravdu velice velice podivné ...
      • Jen aby bylo jasno, mám doma min. 100 orignálních her včetně Crysis, Dragonage, Heroes V, Civilizace 3 a 4 apod. Jen jsem nedávno rezignoval a teď jsem ten, kdo testuje a pak kupuje.
        A stále jsem nedostal odpověď na otázku, kde mohu reklamovat hru, protože nejede, jak by měla i přes doporučené hard. požadavky. Já vím, že na to není jednoduchý něco říct, ale někdy si fakt přijdu jak oběť a ne jako zákazník...
        • A jeste bacha na to, ze originalni hru muze klidne znepristupnit to, ze jsi ji mel predtim jako warez. Takove ty pohadky od warezaku jak hru nejdrive zkousi piratsky a kdyz se jim libi, jak pak bezi koupit, i kdyby to byla pravda, tak je to ta nejvetsi blbost. I piratska verze hry ti zapisuje do OS a pak nainstalovana originalka nemusi kvuli tomu chodit, nebo chodit spravne. Warezit a pak si tu hru koupit je podle me pekna volovina (pokud to nekdo dela, coz sam tomu moc neverim :)
          • nechodí jen těm, co to s PC neumí... všem ostatním chodí.

            Znám dost lidí, co warezí a pak kupují. Je to dnes vzhledem k situaci docela běžné. Ne všichni chtějí být betatesteři a ještě za to platit. *3*
            • Verim, ze se najdou lide, co hraji z warezu a obcas si i nejakou hru koupi. Jen neverim, ze si kupuji zrovna tu, co uz z toho warezu dohrali.
          • jo dělám to tak, ale jen kvůli předešlám zkušenostem s brand new originálkama... Paradoxně jsou bohužel mnohem lepší třeba GOTY edice, kde máte jistotu lepší ceny a 2-patchů v zádech.. SMutný, ale pravdivý..
        • O tomhle trochu neco vim. Reklamace PC hry se provadi tak, ze hru testuji na svych pocitacich u distributora treba, nebo vydavatele, kdyz jim to bezi bez zavady tak je reklamace zamitnuta. U PC her je samozrejme velky problem v tom, ze kazdy clovek ma unikatne sestavene PC a kdo vi co jeste za nainstalovane programy, atd. Jenze ono to jinak delat nejde. Napr. u takove hry jako Gothic 3, ktera byla fakt zabugovana, tam se i bralo v uvahu, kdyz clovek ji reklamoval ze je spatna po softwarove strance (spatne udelana) a reklamace prosla. To ale je spis ojedinely pripad. Halt kdo hraje na PC musi si nak vybrat, nebo zarucit, ze jeho PC bude vicemene bezproblemove, jinak fungujici hru (ale zrovna na jeho poci ne) nevyreklamuje.
        • Tak to se omlouvám *13* Z tvého první příspěvku jsem měl pocit, že patříš k těm k věčným stěžovatelům jak jsou originálky na prd a přitom jediná jejich originálka je Gooka z Excaliburu a to jen díky tomu, že ji dostali od svýho strejdy ...

          Každopádně Skyrim je perkfektně hratelnej už teď, s jeho koupí není potřeba otálet
        • Harshday
          Nereklamuješ:-), už jsem to zkoušel s několika gamesama. Páč když to máš rozbalené, tak si myslí, že sis to zkopíroval. Třebas u Falloutu 3 jsem měl problém, že při spouštění hry se mi to nechtělo načíst s CD a pořád mi to psalo vložte CD. Crack problém vyřešil, instalace s original normálně šla a jde pořád, nevím co bylo za problém, každopádně crackovat origoš hru mi přijde úchylný. Reklamovat nešlo. Zkus třebas bude štěstí *3*
    • Mazani registru? Vim, ze vsude pisou, jak se ma PC udrzovat, i ty registry promazavat, ale nedelej to! Problemy s hramy a programi ti mohou delat prave ty promazane registry, to nikdy nevis. Ostatne registry vubec nicemu nevadi, ze se zanasi a to zpomaluje PC je naprosty mytus, neni tomu tak. Lepsi je vubec nepouzivat zadne cleanery windows a registru (pokud maji hry behat tak jak maji...)
      • Neni to mytus. Jen se to tyka starickych pocitacu. V dnesni dobe je to uplne o necem jinem a na registry by mel bezny uzivatel zapomenout. A samozrejme nepouzivat IE. To je virus sam o sobe:)
      • No já nevím, ale mažu to, co je odinstalováno apod. Třeba, když jsem přešel z Nvidie na Ati, tak neudělat to, tak můj systém byl celkem mimo..
        • Dejme tomu, ale jinak je to hrozne nebezpecny. Taky jsem kdysi se snazil registry promazavat a rucne, kdyz mi vadilo, ze tam programy co jsem odinstaloval nechavaji sve udaje. Jenze at si clovek mysli, ze tomu rozumi sebevic, nejaka zavislost nekde se muze porusit a nazdar. Fakt registry radsi nechat tak jak jsou, pokud neni nejaky konflikt jako s tou graf. kartou, tak i zaneseny registry nicemu nevadi.
  • Trol.diskuzni
    Možná, že aplikováním tohoto patche stoupne rating téhle hry z 7.0 na 7.1... Ale spíše o tom pochybuji. *5*
    • Troliku troliku. Kazdym podobnym postem ti klesa iq. Vedel jsi to?
      A mimochodem,co ty delas za praci ze jsi denne na forech a spamujes? ''Hajzlbabu'' na nadrazi? Pak bych chapal kde beres v praci tolik casu.
    • Ktery rating myslis? Tvuj osobni trollrate?

      http://www.metacritic.com/game/pc/the-elder-scrolls-v-skyrim
      • Trol.diskuzni
        Myslím jediný relevantní rating - od pana Vávry. *3*
        • tebe sa v tom vavrovom zadku musi strasne pacit *2*
        • Hairy_Ass
          Jen, že Vávra řekl, co ty jsi chtěl slyšet, tak je najednou jediný relevantní? Hmm... *15* *7*
          • Trol.diskuzni
            Dosud neexistovalo žádné relevantní hodnocení hry Skyrim... Nyní existuje jedno. *3*
            • Ani trochu mě nepřekvapí, až se všichni dozvíme, že Troll diskuzní je vlastně Vávra, nebo aspoň jeho Pan Otrok http://www.youtube.com/watch?v=_rUxTnnosHM
            • Trol.diskuzni
              Tak ten čas neztrácej neustálým žvatláním o tom, že pro tebe nemá smysl se mnou diskutovat (už takhle reaguješ snad potřetí) a konečně přestaň reagovat. *3*
            • Jako pro koho? Pro tebe? Já třeba Vávru zas tak neuznávám, takže mi je ten je ho uber-realistisch pohled u plně u prdeee....
              A vlastně ani nevím proč se o tom bavit se slabomyslným fanatikem co je schopen o hře, která ho absolutně nebaví, napsat tolik příspěvků, tak aby to bylo na každý druhý stránce diskuze. *7* Waste of time - i mého...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit