Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kulhy_parici_spici

    Cenu chápu, těším se, že koupím na Switch, tenhle typ her vernych  principum puvodního DnD mě bavi. Ale tuším, že tomu dám max pár hodin a tak si asi počkám na nějakou slevu.

  • Přes 37 dolarů (GoG) respektive 34 € (Steam) za přes 40 let starou hru, na kterou nabalili novou grafiku, mi přijde docela hodně. Nevím, jak moc jim to bude fungovat, protože značka Wizardry je už dlouho mrtvá. Pár nostalgiků, kteří to tehdy hráli, to možná vyzkouší, ale jinak se s těmi penězi podle mého dá naložit lépe jak při nákupu her tak i mimo něj.

    • Zeptej se v Japoncku, jak je ta serie mrtva. Mozna se budes divit.

      • Uznávám, že na Japonsko jsem zapomněl. Tam občas nějaká bizarnost vyjde, ale většinou se ji ani nesnaží přeložit do angličtiny. Pro zbytek světa byl poslední díl celkem povedená osmička s poměrně mizernými prodeji.

    • Corvus

      8 stovek mi připadá na dneší ceny 1700+ Kč jako hodně muziky za slušnou cenu. Kor u této vynikající klasiky. Koupeno. 

      • Pokud bych chtěl za slušné peníze slušnou a hodně dlouhou hru tohoto typu, tak si koupím sedmičku (vlastně ji na GoGu mám i s šestkou, kterou jsem ještě nehrál). Nebo se rozhlédnu po indie scéně, kde je spousta zajímavých kousků pod 800 Kč. Jedničku si můžu v původní verzi vyzkoušet v emulátoru zdarma. Asi to není úplně legální, ale neviděl jsem, že by se někde oficiálně prodávala.

      • Vsak taky pro nolifery tvyho kalibru je to primarne urceny..😁

  • michaelfoucault

    Wow, to chci. Můžete mi to někdo koupit?

    • Corvus

      Ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit