Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tommy.35
    Tento mód se už dá hrát na AlterIWNetz aspoň měsíc ;)
  • uz stahujem !
    Ale stve ma to ze som Homosexual, a nie su tam ziadne ružove oblecenia ! *14* *14* *14*
    • To nevadí, hráš za homosexuálnu armádu *3*
  • hmm tak ako bude to vobec na pc ? zatial je vraj len na konzoly. ale to pc hmm?
    • neni, na PC funguje bez problemu..dnes me to updatovalo hru...
  • Odulin
    Tak to mi nezní úplně špatně...jdu to zkusit...hmm tak na PC zatim nic.
  • jindra.veliky
    ten mod zni zabavne ale je to i pro PC? mozna bych mohl poridit mw3 pod stromek misto dungeon defenders *5*
    • ano je to pro PC...a nevim proc se kazdy divi, protoze vsechny veci krome CODElite jsou na PC i na konzole stejny co se samotne hry tyce...
    • Erien
      Jestli začneš hrát MW 3, tak mám další důvod navíc proč tu hru nehrát (nekupovat).
      • DavRed
        Minecraft rules! :D
    • Sakra, vždyť byl už tak 3x v 75%ní slevě... a ty ho chceš za plnou palbu pod stromek nebo co? :q
    • PreidaQ
      "Pořídit si MW3 pod stomeček"? Tím jsi chtěl říct asi radši:"Říct mamince, aby mi to koupila pod stromeček"?
      • jindra.veliky
        a jakej je v tom rozdil??? chytraku *14* *14*
        • corfer
          Dlouho jsem se vyhýbal jakékoliv reakci na tvé příspěvky a tento je jeden z těch ,,normálnějších", ale ty jsi jednoduše jeden z největších JANTARŮ v historii diskuzí.
      • bezva avatar, Freespace (1) je jedna z mých srdcovek..a dvojka...jéjej To by byl dneska MP
    • UTFG

      BTW, radši si kup něco jinýho, třeba ty DD, uděláš líp *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit