Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Drak s plamenometem *1* tak teď už jsem viděl všechno...
    • MidnightT91...

      Zabils *15*
    • Aneb jak se říká: "Viděl jsem hada chcát, koně blít, letadlo couvat, ale tohle jsem ještě neviděl..." *1*
  • Grafika parádní (a co si budeme povídat, to je co masy chtějí). Pokud nezůstanou u první epizody, a vydají anglickou verzi, mají šanci to někam dotáhnout.
  • meatball
    Demo mě *trochu* nudilo, ale stejně si to koupím, i kdyby jenom jako podporu žánru v tuzemských krajích.
    • Demo bylo sem tam utahané, souhlas. Kámoš ale říkal, že tam ty texty už jsou jiné... uvidím, zahraju si to až s přítelkyní hezky večer :-D až nazdobím stromeček
    • lol
      • jindra.veliky
        jn fakt demence kdyz si chce nekdo koupit hru jen proto ze je to ceska hra *1* jeste k tomu kdyz ho vubec nebavi
        • meatball
          Umíš číst?
  • vokr.cz
    Ten hlavní hrdina vypadá úplně jako kámoš:D To mu musím ukázat:) Jinak pěkná práce:)
  • Phillios191
    Nemůžu si pomoct, ale šíleně mi ta hra připomína Poldu :)
    Musím pochválit grafika v týmu Fat Funky, odvedl skvělou práci. Hudba je taky zajímavá jen bych trochu vypiloval dabing, na kluka mi přijde až moc lehký, ale neva, je to tím zajímavý. Mám velkou radost, když vidím co naši kutí, tento tým budu rozhodně podporovat :)
  • Jak je to s těma kapitolama? Kolik jich bude, jak je dlouhá hrací doba té první, kdy bude další? etc. Ať člověk ví, co kupuje *9*
    • psali myslím že jich bude šest
  • Čau, jak se dostat přes toho psa?
  • Ahojte, HRAJETE Ted Nekdo PLNOU VERZI ????,?????????
    • nebo kde najdu návod,nevím jak dál....
  • Ahoj, prosím poraďte, hraju plnou verzi, a zasekla sem se v chalupe, babicka chce donest neco dobreho, dopis uz ma...
  • kde najdu ten inventar a jak se dostanu ze serotince pric

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit