Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já mám ps3 a stáhl jsem si demo, ale nefunguje mi...zapnu to, je tam nějaká ukázka a potom se to načítá a píše to něco jako - connected to autolog mode...ted nevím přesně...pořád je tam na obrázku CD jako že se to načítá...děkuji za každou radu...
  • no filtr by se hodil to bez pochyby ale zas na jednu stranku bych nechtel prijit o zabavu ktera je v tech komentech :D:D nekteri me fakt bavi jako :))
  • Trochu z gameplaye: Popravdě jsem čekal docela arkádu jako Burnout, ale pomalejší.
    První jízda bude trochu ošemetná. Auta se chovají jako kus železa (pokud jste hráli Burnout, víte, že auta byla taková lehká, až na pár výjimek) a budete jezdit stylem od svodidel do svodidel. Zjistíte, že smyky hrají velkou roli a ostré zatáčky nejde jinak projet, škoda jen že jiná osa než středová tu není. Koncové najetí do závodníka a jeho následné kotrmelce jsou efektní (tak jak to známe) a výsledný dojem je asi takový.
    Ano je to arkáda, je to akční, ale není to blbost a snad vás to bude bavit. V multiplayeru to bude pecka a auta vypadají vážně skvěle.
  • Kdyz uz mame ten novej web, nebylo by od veci, udelat sekce x-box, play, PC ... abych si mohl zapnout filtr, a sledovat pouze to co me zajima. Ohromujici napis ze neco vyslo a pak zistim, ze vlastne nic, je celkem k nicemu. Nebo alespon do nadpisu napiste, pro co to je prosim... diky :-)
    • PRESNE. Dejte filtry, X, P, PC. ono teda pri zaplym filtru PC, tam budou 2 zpravy za tejden, ale konzole ME NEZAJIMAJI !
      • ono to do budoucna bude asi jen o konzolich ty se daji lepe ohlidat za dema si platis hry stoji 2x vic nez na pc a maji te pod kontrolou ..z konzoli aspon maji nejaky zisk oproto pc ..tudiz na pc jiz dema od EA skoro vubec nevychazeji *7*
    • presne tak, novinka o nicem *12*
    • Naprosto souhlásím. Snad to do finální verze zapracují, protože takhle je to skutečně matoucí.
  • Bez dema si origoš fakt nekoupim o zajíce v pytli totiž nestojim.
    A pro rejpali ani si ji neupirátim to totiž nedělám.
    • -rejpaly
      • :D
  • velmi zajimava novinka. jelikoz tenhle web cte vetsina pc uzivatelu, docela me udivuje, ze tady davate takovy nadpis a pro pc ani ho*no. ja myslim, ze xboxari si to zjisti sami na xboxu, takze k cemu tohle? chcete nasrat pcckare? nad nekterymi novinkami nove redakce zustava rozum stat...
    • Ja mam jen konzole a notebook, na kterem nehraju a taky se nezlobim, kdyz mluvi o pc hrach. Samozrejme, neco jako platformni filtr by nebylo spatne, ale ne defaultni. Ja si napr. rad prectu i neco o pc hrach, takze se mi libi kdyz vidim vsechno pohromade, tak nejak v kontextu. Nevim, ale necitim se nejak nasrany na TG, kdyz se doctu, ze Diablo 3 pravdepodobne na konzole nevyjde a to az na konci clanku. Za to bych pravdepodobne vynil vyvojare ne informacni server. Od toho ty clanky jsou, aby je lide cetli a neco se dozvedeli. O tom co v nich kdo hleda je dost subjektivni, nekdo platformy, nekdo datum vydani, nekdo celkove info o hre....
    • S PC di do hajzlu, vidlaku.
      • zase prispevek od blbce co umi jen ovladat konzoli....
        • A tvoje reakce na přibližně stejné intelektuální úrovni.
    • Nevím o tom, že by tento web četly především PC-čkáři. Pokud na někoho hodláš bejt naštvanej, tak by to logicky mělo bejt EA. Tiscali games za absenci dema pro PC těžko můžou, pouze podávaj informaci. A co je to za nesmysl, aby si to hráči šli zjišťovat sami. Proč? Třeba po týhle novince někdo zapne xbox a půjde si demo stáhnout. Mě zůstává rozum stát nad tvým příspěvkem *2*
      • me nad tvym ...protoze ...by melo byt v nadpisu uvedeno xbox nebo ps3..takhle nevim nic a z a s r a n a konzole je me u p r d e l e *1*
      • jde o to, ze vydaji novinku s nadpisem, kde si clovek mysli, ze pujde snado demo i na jeho starou nokii 3210, ale nee - kvuli sledovanosti zmini, ze je to jen pro konzole az v pulce clanku. kdyby to bylo primo v nadpisu, tak to ma tak 20% ctenost
  • nejsem zadnej obhajce NFS........jsem spis fanda zavodu od Codies, ale prijde mi divny ze si na to stezuje dost lidi......tim ze na tom delal Criterion se podle me dalo cekat že to bude ve stylu Burnoutu *3* Ja jsem to cekal mozna jeste vic arcade *2*
  • STÁHL, ZKUSIL, SMAZAL.
    je to hnus velebnosti
    • a co tak argumenty?
  • Když tak pročítám ty diskuze, celkově se člověk nikdy vývojářům hry nezavděčí. Buď tu nadáváte na to že demo není pro PC, a i kdyby vyšlo, tak zase by se tu objevilo spoustu kritiky jaká to je zase blbá arkáda a tak dále. Pořád jedna a ta samá písnička.
    • Black_Hand
      a vidis, ja bych zrovna chtel arkadu ala trojky. u NFS nevadi, ze je to arkada, u NFS vadi, ze po Porschacich (spolu s 3 asi nej dil) je to nuda. taky me zarazi ta orchestralni hudba, nejsem zrovna nakej technofil, ale k needum mi tak nejak patri hudba na pomezi electra a rockum. to jen tak kdyz mluvis o pisnickach :).

      strasne rad bych to chtel po tech letech natrit sestricce, tak jak kdyz jsem byl jeste teenager :P, a chytnout ji v policajtskym el nino (vim, ze je v podstate na pytel), kdyz jede v jejim oblibenem diablu sv.
    • Neškatulkuj.
  • na co demo.. když full verze jsou na PC zadara :-P
    • Pak se div, že na PC verze všichni se...
      • PS3 už má mod chip :)
        • Má piču a ne mod-chip. Jestli myslíš ten patetický jailbreak, tak ten už je novými firmwary zablokovaný a nové hry si s ním nezahraješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit