Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoro mě to mrzí. Chci důstojné pokračování jedničky a ne škváry typu 2 a 3.

    • SalemCZ

      Dvojka nebyla špatná, trojku jsem nehrál. Tak třeba tě potěší 4 s pistolníkem.

  • Tak aspoň, že se zaplatil. Smutný je, když někdo udělá hru nainvestuje prostředky a hra se pak nezaplatí. Ale to je holt podnikatelský záměr.

  • TheGGG

    a mě to bavilo, recenzentům navzdory

    • Jack1947

      Byla to bolest ( ty (ne)logické hádanky) souboje s bossy spíše postupně na pěst... ale hrát se to dalo ale Darksiders3 ani omylem!

      • TheGGG

        Žoku, tvůj jazyk by se dobře uplatnil jako kódový jazyk za druhé světové války...

        • Jack1947

          Je to pravda... šak to tvrdí většiny diskusí včetně té tvé a hrdinka to taky nebyla moc výrazná!

          • TheGGG

            cokoliv ti udělá radost žoku

            • Jack1947

              Recenzí ale diskuse taky, nejde o to co mi udělá radost, jde o to co se o tom řeklo i jinde ale je to tvůj názor můj že to byla celkem hrůza a vlastně nevím co to mělo celé být.

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                to by si to chtělo prvně zahrát....


                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Hrál a dohrál , a bylo tam toho fakt málo co by mě bavilo.

    • SalemCZ

      první věc co tě bavila ne?

      • TheGGG

        měl bys číst mé komentáře pozorněji, nebo dostaneš za pět... osobně mě bavila minulý rok spousta kvalitních her, God of war, RDR 2, KCD, spider man, valkyria chronicles 4 a jde to dál... tento rok, Resident evil 2 např.

      • StarejKokos

        Ještě Hoňpery, to vyšlo v čr last year nějak, videl sem ho to tu vychvalovat do nebes... inu... Indie labužník

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit