Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Škoda? tak určitě... ale třeba se vytáhnou s nečím podobným néli lepším. Přece nenechají mezeru ve vývoji prázdnou.
  • Škoda no, za mně jakýkoliv Bioware dobrý Bioware ...
  • Na neco takoveho bioware nema. ME3 multi byl sice velice dobry, ale obrovske mnozstvi veci v nem bylo zabugovanych (at uz skilly hratelnych postav nebo jednotek protivnika), navic matchmaking fungoval hrozne. V DAI je to vsechno jeste mnohem horsi, pripomina to beta verzi, a v dobe vydani to byla snad alfa. U techto her se da rict, ze je to okrajova zalezitost, takze na to lidi nadavaji ale moc to neresi. U hry zamerene primarne na kooperativni multiplayer by nefunkcnost zakladnich veci byla daleko vetsi problem.
    • No mam odohranych 1000+ hodin v ME3 MP a co som vypozoroval, tak drtiva vacsina problemov pramenila z pripojenia. Akonahle mal host slabe pripojenie, alebo bol z opacnej strany sveta, tak sa bugy rojili jedna radost. Ked som hru zalozil ja, alebo znami, tak to frcalo pekne. To samozrejme neospravedlnuje ze su neni schopny si to osefovat. Vsak same za seba hovori, ze tam nebol prachsprosty chat, co je v kooperacnej hre smutne. Jasne bol tam voicechat, ale to snad vacsina ludi koli nastrocnym mutujucim trotllom vypla.
      • Ja sem hral vicemene s nahodnymi hraci a docela mi vadilo, ze hra neumi takovou zakladni vec jako zjistit ping na hosta. Jeden znamy co hral zase s kamarady meli problemy se spojit, trvalo jim nekdy i hodinu nez se dali vsichni dohromady a pak uz to fungovalo fajn (protoze vsichni meli kvalitni pripojeni).
        V DAI jsou vsechny tyhle problemy jeste mnohem horsi, lobby se casto ani nevytvori, pokud ano a je spatne pripojeni tak se hraci nemuzou vubec hybat, nebo muzou jit kupredu polovicni rychlosti, atd. To ze te mobove zasahnou na miste kde uz davno nestojis je vzhledem k tem ostatnim problemum uz jenom prkotina. Divne je, ze DAI je novejsi a pritom matchmaking a problemy s pripojenim ma horsi nez ME3, jako by zase zacinali od nuly... A chat (ne)pochopitelne taky nema.
  • Obrázek jak z Durarara *4*
    • taky sem si na to hned vzpomel
  • Myslim, že podobný osud čeká aj slávne Vávrovo realištické RPG Deliverance... ale nevadí mi to za ten článok o Skyrime si to zaslůži.
    • Ešte doteraz máš z toho článku bolesť v spodnej časti tela, čo?
    • just ... lol
  • Dobrej tah.
  • podľa mňa prerobia Mordor, pridaju vžúúm SW šabličky a peniažky sa budú sypať
  • Tak EA má práva na Star Wars tak možná něco ze světa SW

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit