Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tohle bude , zajiste prvotridni parba *3* .
  • Pochybuju ze vyroba stoji 200 milionu a vic...Spis nez se nacpou vsechny ty kapsy pohlavaru co stoji nad vyvojovym tymem...Kolik opravdu stoji ciste vyroba to by me zajimalo..
  • DeDy
    No a teď se podívejte např. na hru Frontiers a za kolik vzniká *14* Pozor: není to ještě hotové. Ukázka ze hry je ve dvě 2 minuty.
    http://www.kickstarter.com/projects/railboy/frontiers-explore-discover-survive/posts
    • To je Vávra engine ne ?
  • tak zasa tu mame financne okienko :-). Samozrejme ze sa da spravit kvalitny titul aj za menej penazi. Jednak vsade bohuzial funguje unik a plytvanie, dolezite je ho minimalizovat, a potom je trosku odveci porovnavat naklady firmy z Polska (hlavne tradicne najvyssia polozka platy) s nakladmi americkeho studia. Ostatne toto fungjue skoro vsade v IT sektore, alebo tradicne helpdesky z Indie ze ano. Netvrdim ze CDP je India ale skor anomalia, a velky podiel na tom ze funguju bude mat asi aj ich GOG.
  • Co furt máte proti té dvojce? Mě to přišlo o třídu lepší jak jednička ve všech směrech. Hodně lidem vadil soubojový systém, v jedničce to byla nudná klikačka (na Hard). Ve dvojce si člověk musel seksakramensky dávat bacha ,aby ho netrefili a více mi to sedělo s knižní předlohou. S příběhem jsem byl taky spokojen. Jen mě trošku zamrzela délka hry, ale ta atmosféra mi to vynahradila.
    • Vogon
      Jedná se o to, že dvojka nebyla tak "slovanská" jako jednička.
      A s tou klikačkou nesouhlasím, já jsem hrál se zaměřením na znamení, tudíž jsem často využíval i taktiku.
      O dvojce by se taky dalo říct, že je to jenom klikačka.
      • Přesně tak když hraju jedničku mám pocit že by se to mohlo odehrávat v sousední vesnici to mi u dvojky chybí.
        • Mě se jednička tím stylem taky víc zamlouvala (akt v bahnicích byl naprosto geniální) :) jenže dvojka proto rozhodně není špatná hra :) (jak tvrdí jedinci kteří mají očividně radost z toho si nechat nadávat). Soubojový systém je sice diskutabilní, ale ten zbytek pořád překonává všechny ostatní moderní RPG.
          • je fakt že souboje ve dvojce občas připomínají soutěž v metání kotrmelců, ale vizuál u mě smazává jakékoliv drobné nedostatky, protože tak nádhernou grafiku člověk jen tak nevidí, určitě v top 3 nejlépe vypadajících her co kdy na PC vyšly
            • a když máš dvě hry, obě se skvělou hratelností, ale jedna má navíc fotorealistickou grafiku a scenérie ze kterých ti spadne čelist na každém rohu, kterou si vybereš? (aby bylo jasno, počet kotoulů v soubojích u mě není kritérium hratelnosti)
            • ta je ovšem u Zaklínače 2 také na dost vysoké úrovni
            • Ja nehraju hry kvuli tomu jak vypadaji, ale kvuli zabave, kvuli jejich hratelnosti.
  • me Z2 oproti Z1 přišla jako težká "omáčka" příběh hlavní postava Geralta grafika všechno na hovn*. Proto už neudělám stejnou blbost jako u Z2 že jí slepě koupím opojen kvlitou Z1 , ale nejdřív ztáhnu a zhodnotim a pak jestli že řeknu že to má úroven tak koupím. No uvidí se ....
    • Ty by ses místo her měl radši víc soustředit na školu.
      • ty svymu psychiatrovi.
        • Doporučuji ti začít u předložek a pádů. Když zvládneš gramatiku pro 5. třídu, určitě se ti začnou víc líbit i některé složitější hry.
  • CDPR umí dělat zázraky a za zlomek ceny novodobých "AAA" her. Jedině u Zaklínače nepřemýšlím nad koupí a rovnou beru sběratelku. *3*
  • Tak jsem si prosel diskuzi a asi jsem uz prilis stary, takze nechapu, jak muze Z2 nekdo oznacit za blbost. Na dotaz, jake zna kvalitni RPG neodpovi, a pak zacne neco motat, ze oproti GTA4 je Z2 s*acka. Asi zajdu za sousedem pro travu a treba to pochopim.
    • Podle me je Z2 celkem dobra rpg hra. ALe do konce sem to nedohral. Lituju, ale nebavilo :( Skoda utracenych penez...
      • Těžko si představím člověka co příběhovou hru nedohraje :) minimálně proto aby viděl jak to skončí :)
      • Ale zas to studio si prachy zaslouzi *1* Takze pohoda
    • To je docela běžné, ale marihuana ti nepomůže. K pochopení inkriminované defekace si strč do levého ucha šroubovák, počítej do tří, prudce zatlač a současně silně bouchej hlavou do zdi až oklepeš omítku. Po této proceduře si naposlouchej největší šlágry Pepíčka Zímy a - voilá - tvůj intelekt se zmenšil na takovou úroveň, že nyní je premisa úplně jasná (jinými slovy zcela zbytečná).
  • Ještě by bylo zajímavé porovnat to s cenou Dragon Age 2. Řekl bych, že BioWare za těch 10 míčů možná tak pořídil dabing *2* *2*
    • smejki
      To spíš Bethesda, která tam pro nic za nic cpe AAA hvězdy stříbrnýho plátna. Pak už se jim nechce utrácet za dabing štěků, takže zbytek hry dabuje jeden člověk (nadneseně řečeno, samosebou)
    • Veskoslav
      Za dva míče má dabing celý SW: ToR a tam je skvělý dabing.
  • yuri337
    Teď je až s podivem, kolik desítek/stovek milionů stojí udělat ten hnůj, kterým nás stále dokola zaplavuje EA, Activision nebo Ubisoft. On ten Vávra přece jen nebude mít zcela utopistické myšlenky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit