Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimo to ten Housing System my přijde fakt dost dobrej
  • Nejspíš ano ArenaNet to tak dělá.
  • Nevíte, jestli to bude buy to play (GW2) nebo s měsíčními poplatky? Děkuju.
  • Mne to pripada ze vzali niektore skvele prvky z WoW a GW2 a pridali k tomu este vlastne (ktore tiez vyzeraju skvele aspon vo videu). Stylizacia je v pohode, nechapem preco s nou ma tolko ludi problem. No a k tomu este aj humor. Mam z toho celkom dobry dojem. Ale hrat to asi nebudem, kedze GW2 mi este dlho vystaci.
  • stylizace stejná jako wow? vždyt kreslené to může být, proč ne, ten styl se mi líbí ale tohle je uplně stejný jako wow, a ty prostřihy s hrdinama? to je zase uplně kopírka borderlands,, to nemaji grafiky který nedokážou vymyslet něco vlastního? a ten styl borderlands a wow k sobě absolutně nejde
    • Lawliet
      Mě připadá, že vtom traileru k sobě ladí vše perfektně teda.
  • Opet vyprcany komix.
  • Pokud okopírovali i obsah a chytlavost, hmm... tak to může být dobrá změna prostředí. Jinak to bude další hra která pojde, tomu věřím.
  • TheGGG
    Dětinská shitovina ala hry od bližardu, bože zastavte ty vývojáře někdo
    • beaberko aby si vedel prvu mmorpg tejto grafiky spravi nc soft s everquestom az potom urobil blizzard mmo presne ako everquest
  • me to prijde jako kdyby vzali wow a pokusili se z toho udelat borderlands a nepovedlo se to
  • ncsoft si povedal ze ja na case okopirovat wowko fuj tazka fekalia do 3mesiacov dead nula napadu nula vsetko a hnoj vizual *11* *11* *11* *11* *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit