Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem si hru nepořídil ale z toho co jsem si vyslechl od hráčů tak jim spíš vadily mechaniky než malá mapa ty nové frakce podle mě jiné taktiky boje nepřinesou a vlastně ani nemůžou jedině že by šli do fantasy té doby 

    • Hru jsem hrál a za mě je to naopak. Mechaniky celkem ujdou i když by se dali zlepšit (hlavně dvůr a intriky). 

      Mezopotámie tam jednoznačně chybí, bez ní je to polovičaté. Herně je mapa sice dost velká, ale Mezopotámie k té době a politické situaci zkrátka patří.

      A s těmi taktikami, dobře píšeš, že bez fantasy se nic moc vymyslet nedá. Ale to je přesně ono. Tahle hra je o historii a realitě. Že všichni bojují víceméně stejně? Tak to bylo,  smiřme se s tím. Podle mě je to po Warhammeru a Tróje osvěžující.

      • Tak za mě Trója byla v poho hlavně přinesla jiný ekonomický model jediný co mě tenkrát sundalo bylo když jsi byl příliš velký tak byli příliš velké výdaje oproti příjmům + ale to je problém posledních x Total war her je malý počet map

  • tomekbobek

    Takže konečně, alespoň záběrem, opravdu totální válka v pozdní době bronzové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit