Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jakmile, nekdo chce v herni branzi vylozene, (penize- po hracich) asi tu neni, uplne vsecko v cajku nebo je?
  • No já nevím, ale vzhledem k tomu co poslední dobou předvádí se značkou Stronghold bych jim nedal nic...sympaťáci nesympaťáci, ale už léta nevydali dobrou hru.
  • Chci jakoukoli strategii bez nejakyho radoby cool 3D a super duper socialnich veci.... Klidne remake Stronghold / Tropico / Sim City 4 (to novy je proste sraczka) / Roller Coaster Tycoon 1-2.... staci vzit jednu z techle her, trosku zlepsit grafiku (a ne, 3D neni cesta), pridat vic budov / mechanismu.... a je to! Neco takovyho tu presne chybi... a misto toho udelaji zase nejakou sracku, ktera dopadne stejne jako Stronghold 2 a 3, coz se nedalo hrat.
    • je ted trochu hledal a objevil jsem hru fallen enchantress od stardocku (tvurci sins of solar empires), co je neco jako age of wonders. zatim co jsem koukal reakce tak je to pry dobry
      • Já zase objevil Distant Worlds. Skvělá relativně nová 4X strategie a tiscali o ní neví. Žádná ultra grafika, vše hezky přehledné 2D.
      • https://en.wikipedia.org/wiki/Stardock#Game_development
        https://en.wikipedia.org/wiki/Ironclad_Games
        To jen aby tady někdo nešířil bludy.
        • ok tak stardock byl jen vydavatel, zdalo se mi divne že by to delali ti sami lide. ale dalo se to napsat i slušnej a hlavne stručnej. tak hlavne že se ti udelalo dobre
    • Omlouvam se za duplicitni prispevek, laglo to
  • Chci jakoukoli strategii bez nejakyho radoby cool 3D a super duper socialnich veci.... Klidne remake Stronghold / Tropico / Sim City 4 (to novy je proste sraczka) / Roller Coaster Tycoon 1-2.... staci vzit jednu z techle her, trosku zlepsit grafiku (a ne, 3D neni cesta), pridat vic budov / mechanismu.... a je to! Neco takovyho tu presne chybi... a misto toho udelaji zase nejakou sracku, ktera dopadne stejne jako Stronghold 2 a 3, coz se nedalo hrat.
    • Chci jakoukoli strategii bez nejakyho radoby cool 2D s super duper mechanizmu. Klidne remake nejake takticke strategie kde pixelem pobiham po radku pixelu, dvere jsou zelene tecky a nepratele cervene.
      • indie scena ? pan si nabehl na vlastni kopi...
      • Chci jakoukoli strategii bez.... ehm

        Víte co, kašlu na to.
  • Na štítu za tím chlapem je český lev.
    • Však nemá rozvojený ocas, ne?
      • Taky to může být lev Lenisterů
        • nebo africanu
      • ChlupataDeka
        Rozdvojený ocas se začal používat až roku 1253 za P. Otakara II, takže to český lev to klidně být může.
  • Co je mi potom že jsou sympaťáci. Já po listopadu kdy vyjdou všecky hry nebudu mít prachy ani na toaleťák! *13*
    • uděláme sbírku na toaleťák
      • To by bylo od vás milé. Mám rád ten vyrobený ze sto dollarovek a pozlacený. Děkuji!
        • Fargo nam udela kickstarter
  • Co jsem se tam díval, tak cíl je 133 000$, ne jenom 26, ale i tak, snad to dají....
  • ChlupataDeka
    Ten titulek krásně shrnuje současný herní vývoj, zvlášť když beru v potaz veškeré Kickstartery a Greenlighty.
    • Vzhledem k tomu jak vypadá Stronghold 2 - 3, Legends a Kingdoms, tak mají celkem odvahu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit