Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Singleplayer na 7/10, multak na 1/10, tipujem vysledok games.cz recenzie na 4/10 ;)
  • Davam prednost hrat hry, ktere jsou uz hotove :-).
    • ta hra je hotova a neznam zadnou hru co dnes vychazi co nepotrebuje patche.
  • tahle hra ma velice solidni sp kampan at sio kazdy rika co chce a to jsme odkojeny na hardcore rpg.neni bez chyby ale to zadna hra co v dnesni dobe vychazi a neprijde mi nic po chybove strance tak zasadniho abych tvrdil opak.ja si hru max uzivam
    • a čemu se ta hra podobá? Prý je to spíš diablovka zasazená ve Forgotten Realms. Je to alespoň tak kvalitní jako Titan Quest?
      • Diablovka je tpo pokud jdou lidi ciste Dungeon Crawl, coz je vygenerovany dungeon a vicemene se tam jen kosi.
        Kazdopadne podle me ta hra ma potencial a pokud znacne vylepsi vytvareni dungeonu, tak by to mohl by pekny kousek. Vyxmyslet se tam pribehy, zapletky daji delat hezky, jen jsou dost omezeny sety a oblasti. Zkuseny tvurce ale i s timto nastrojem muze neco pekneho pripravit.

        Ta hra ale z meho pohledu neni cela jak bych si ji predstavoval a douam ze jednotlive patche tu hru dodelaji. Takze za me nejsem rad ze jsem si ji poridil takto brzo, ale nemyslim si zenjsou to vyhozene penize. Rozhodne pomuze kdyz clovek hraje s prateli.
        • Omlouvam se za preklepy a blbe napsane vety.. psal jsem z tabletu a neprecetl si to po sobe.
      • nightborne
        Ne =). Prkenný ovládání, špatná AI, nulovej požitej z boje... což je u ARPG, kterým to doopravdy je, vcelku zásadní nedostatek.
  • pokud ta hra nemá kvalitní SP kampaň, tak si ji nechte. O multiplayery nemám zájem.
    • dík si ji necháme..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit