Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    tak pokud je cílová skupina pro tuto hru handicapovaný člověk, který tento sport a jemu podobné dělat nemůže tak proč ne? *3*
    • Takže cílová skupina pro lidi, co hrajou střílečky jsou "vrazi srabi"?

      Tahle hra stojí a padá na tom, že se většina lidí se cejtí jinak (ať v dobrým nebo špatným smyslu) když koukají z vejšky. Tohle je jediná věc, co tu "věc", nejde to nazývat hrou, dělá zajímavou, vylezeš na dvě skály končíš...

      Reálnou pohybovou aktivitu nenahradíš ničím a myslím, že člověk co je handicopovanej to chce udělat pořádně, aby překonal sám sebe. V tom je ta psychlogie, něco zvládnout, že za to stojí žít. že na to mám. (Samozřejmě pokud ten člověk není ochrnutý od krku dolů, ale zase jim dávat na hlavu VR helmu mi přijde totálně úchylný...)
      • Krescz
        děláš si srandu?
      • Jack1947
        Spíš bych to nenazýval moc hrou jako takovou kratochvílí (která bude za plnou pálku wtf? doufám že ne) Jako tech demo VR nebo spíš jedno z mnoha by se to vyjímalo znamenitě ale jako hra? ugh to fakt ne... pro postižené to platí dvojnásob. MYslím že ani pro ně nebude určena.
        • jj přesně tak. Jak říkám, postižení chtějí překonávat svoje limity a dokázat všem a hlavně (!) sobě, že dokážou žít. Né že si plácnou na hlavu VR a vylezou na skálu...

          Já mám rád hry a nové technologie, ale mám celkem strach z věcí jako VR a žití někde co není reálný svět. Ano než to nastane bude to nějakou dobu trvat (já budu pod drnem), ale jednou to bude. Ready Player One je hezká kniha (i když brutálně hraje na nostalgii, bez toho by to byla neskutečná tuctovka), ale chce někdo něco takového? Nemyslím svět ovládaný korporacemi, to už tady pomalu je. Ale, že se musí lidi schovávat do něčeho virtuálního, proč my si nevytvoříme super svět kde se dá hezky žít a dýchat...
          • Krescz
            to jsem naznačoval ve svém příspěvku....když má člověk čas na rift a virtuální lezení po skále, tak to si rovnou může zajít na tu opravdickou skálu s rodinou nebo kámošema *7* což asi lidi s postižením jaksi nemohou, tak aspoň zapnou ten occulus
            • Ty to furt asi nechápeš co?:) Když je někdo postiženej tak to chce dělat úplně z jiného důvodu, má úplně jinou motivaci. Ok ty můžeš taky dělat věci, abys sám sebe překonal, ale takovej ten pocit, že "můžeš" tě k tomu nedonutí. Oni chtěj ukázat světu, že na to mají. Néé, že řeknou ve VR jsem vylezl na skále. Ale pokud by ti vozíčkář řekl, že leze po skalách tak si o něm pravděpodobně řekneš, že to je těžkej borec. A hlavně on to nedělá hlavně proto, aby sis řekl TY, že je borec, on to dělá pro sebe!! Nejhorší na světě je, se cejtit odstrčenej a k ničemu, že jseš jenom přítěž! Chápeš to konečně? Ale pokud ti řekne, že má nejlepší skore ve VR lezení? Tak to nikoho nezajímá.
  • Určitě to bude bezva. Jejich minulá hra, simulátor chodeckých závodů, to byla pecka !
  • Lezení na umělce má se skalním lezením společný jen pramálo. Ne nadarmo jsou překližkáři terčem vtipů. Takže vývojáři - šup na skalní masiv.
    • Naprostý souhlas... A ještě dodám jeden vtip :-) Sranda je to, že většina lidí si mylně myslí, že se leze rukama. Lezení je hlavně o nohách
  • TheGGG
    a o co tam jako pujde kromě lezení? Bude to jako survival i s nějakou divokou zvěří, nebo se jen bude šplhat?
    • pak kdyz to vylezes si skocis jako BaseJumper
    • Jack1947
      VR, to není nic pro tebe *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit