Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel, tohle není hra jurského parku, kterou bych si přál vidět:( M. Crichton ve svých knihách Jurský park a Stracený svět vycházel z nejmodernějších postřehů paleontologů (tedy nejen jich, jsou to vážně promyšlená díla), mnoho informací z prvního dílu v druhém upravil nebo opravil atd. Filmům samotným bych pak nelogičnosti a zjednodušování odpustil, ale inorace toho, na čem autor dílo vytvořil, mě mrzí. Jednak - velikost dinosaurů, jejich pohyby a hlavně vzhled je dnes díky novějším nálezům velmi dobře známý (u některých druhů dokonce i barva) a proto je mi líto trapné vizáže velociraptorů... Tahle hra prostě těží z dvacet let starého filmu a odmítá dát kapku moderního pohledu. Asi budu muset hrát pořád dokola Trespasser, který, byď nedodělaný, je pro mě nejlepší hrou s dinosaury...A bohužel asi i zůstane.
  • Je pravda, že grafika hry byla navrcholu tak před 7 lety, ale sakra na tom filmu vyrůstalo dost z nás, takže čert vem nějakou postarší grafiku, rozhodně si hru nenechám proklouznout jen tak mezi prsty :)
  • od srdce sem se zasmal.....triceratops byl asi po obrne a vubec ty animace, grafika.Ale hlavni je predevsim hratelnost ta ktreba mile prekvapi.
  • kdyby to bylo jen na ps2 tak neřeknu x)
  • Zase tak strašně to nevypadá. Největší průšvih je tam nasvícení a nejspíš ještě nehotový textury, protože vše vypadá jako z plastelíny. Pokud bych si odmyslel tyhle 2 věci, což se ještě stát klidně může, tak to vypadá úplně normálně. Není to nic super, ale ošklivý to rozhodně není :)
    • Mě to teda přijde celkem ohavný:) Absence stínů, pohyby a vzhled dinosaurů...Vždyť ty raptoři vypadaj jako kdyby měli patřit do hry Sam a Max, a ne do rádobyhutné atmosféry Jurassic par adventure...
  • Tahle firma vubec nema dobry herni engine, aby mohli vyrabet hru takoveho stylu. Nechapu proc se firma na adventury dala na hru ala Tombraider. Od nich to bude hodne slabe! Meli by se na to vykaslat a radeji udelat Indiana jones 5 ve starem lucasovskem stylu.
  • Drom
    nejak jsme z videa nepochytil jestli je to point and click adventura s cut scenama nebo vic akci?
  • Grafika je fakt...zastaralá? Ne že by mi na tom nějak extrémně záleželo, ale když je to takový SUPER film tak by měla být o hodně hezčí! Ale i tak jsem docela natešený! Snad to bude mít aspoň super scénář a nebude to jenom kopírka toho filmu
  • hura, dali tam i ty chameleonsky dinosaury z knizni predlohy!
  • ty bláho...takovej starej dědek a dělá hry?? *8* *8*
    • Cajk
      ... ten "dědek" je z ILM, dělali na původnim filmu z roku 1993.. Jo to bylo dávno předtim než ses narodil
    • Urug
      Sem si chvíli myslel, že to je ten profesor z Návratu do budoucnosti *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit