Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No je to hezké co se týče aut a tratě ale okolní prostředí jako například ty paneláky my připadá že je staré a hnusné prostě špatně designované a nepropracované.
  • Ja si nemuzu pomoct, ale zatim me to vubec nepresvedcilo a ze uz to pozoruji peknou dobu. MS1 i 2 mam doma a souhlasim, ze jsou to asi nejlepsi nejblaznivejsi a zaroven nejtezsi arkadove zavody jake jsem hral, ale tohle me proste nicim neuchvatilo. Je tam par veci, ktere vypadaji samy o sobe zajimave, ale jako celek mi to prijde jako strasny gulas, kam prispeli kompletne vsichni clenove tymu, ale navic i uklizecka, vratny a i postak. A poslicek s pizzou taky neco prihodil. Z videa mohu soudit jeste tak grafiku, ktera mi take nepripada nijak uchvatna, ale jak uz nekdo zminil, jedna se o dev diary vydany pomerne davno, takze asi neni moc smerodatna. Uvidime az vyjde demo, co z toho nakonec vyleze. Presne datum vydani zatim myslim stanoveno neni, nejblize zarazeno do Q2 2011.
  • V MotorStorm 2 jsem v multaku dojel nejlepe 5.:)) Tady to vypada, ze nedojedu vubec:)) Ale popravde, ani me to nijak nelaka, si tuhle trojku vubec vyzkouset.
    • prave ze tenhle dil vypada nejlip,to ja si ho urcite otestuju :-)
  • dyt tenhle deník je pěkně starej , byl vydanej už minulej rok *1*

    třeba tady ho máte z prosince http://www.gzin.info/index.php?sekce=novinka&id=940&tag=Sest-minut-z-motorstorm-apocalypse

    wtf *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit