Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele chci se zeptat, jestli jde k této hře připojit i volant. díky za brzkou odpoveď.
    • ano,teda mě to jde *4*
      • Ja mám na obale CD zozadu napísané že sa NEPODPORUJE: volant, gamepad, yoistick. pojde to teda?
  • Bohužel série 18 WoS šla ke dnu díky ValuSoftu, který ji svým chováním dohnal až do takovýchto arkád. Není tajemstvím, že právě Extreme Trucker 2 je jim vyroben na zákazku a oni si diktovali, jak to má vypadat. Pokud hledáte solidního nástupce 18 WoS, doporučuji sledovat informace o připravovaném Euro Truck Simulatoru 2. Na blogu SCS Software jsou pravidelně k dostání nové informace a podle všeho nás čeká malá revulece ;)
  • Jozef123
    Lepšie ako hrať stále ten ....... Call of duty BO *11*
    • To je ale zúfalý pokus o flame *1* Opustil ťa frajer?
    • To není tím, já mám rád hry od 18 Wheels jenže série Extreme Trucker už s ním nemá nic společného, to se raději vrátím k Euro Truck Simulatoru kde je nespočet modů, map a přídavků. Serie Extreme Trucker je pro mne nudná jako Šeherezáda v Tisíce a jedné noci.
  • Extreme Trucker 2 je motoristická anorektička, z níž by se i Twiggy pleskla do čela. Ořezanou kombinací všeho špatného ze simulátorů a arkád prostě dobrou hru neuděláte.
  • Tohle už bohužel není 18Wheels, ale zdá se mi to jako bezduché závody s velkým nákladem. Kde jsou ty časy simulace, i když Extreme Trucker 2 už je mnohem lepší než jednička pořád to není ten pravý simulátor jak tomu bývalo v prvních dílech. Škoda že se dali touhle nezábavnou cestou.
    • CRYPT
      musim bohuzel souhlasit. Pedal to The Metal ci Across The America byly srdcove simulatory a pocit ze hry byl vyborny... Dnes to uz ani nezkousim, protoze vim ze kvalit prvnich dilu pro mou malickost toto vubec nedosahuje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit