Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • houmrhoumr
    priznivcum 80kovy estetiky doporucuju zkouknout kratas kung fury *1* nebo aspon klip kung fury s hajzlhofem na youtube
    • tak tak podľa mňa je to film roku a konečne poriadna paródia, už som myslel že kvalitné paródie zomreli s leslie nielsenom
      • Leslie Nielsonem? Právě ten je za vzestupem naprosto špatných parodií! Parodie, které stavěly svůj humor pouze na tom, že odkazovaly na tunu jiných filmů. Zlatý Mel Brooks.
        Dobře to vystihuje Nostalgia critic https://www.youtube.com/watch?v=iGUNZRFluCM
        • tak však paródia je o tom, že odkazuje na známy obsah, ale ide o to, že v jeho filmoch to dokázali urobiť naozaj vtipne, kým presne ako píše frank také Scary movie a väčšina moderných paródií si musí humor vynucovať odkazmi na vibrátory v tortách, sex gigantické výrony ejakulátu a podobne, až je to potom skôr trápne.
          • Limonádový Joe nebo Kdo chce zabit Jessie jsou kvalitní parodie. Parodují žánr, nikoliv konkrétní díla jako takové. Ten, kdo dokáže jenom reprodukovat scény ze známých filmů a tvářit se u toho poťouchle není vtipný, ale spíš trapný (viz Nielsen). Troufám si tvrdit, že pro každého je hranice "klasiky" někde jinde. Chápu, že jestliže jsi na Nielsenovi vyrůstal, připadá ti dnes jako klasik. Já ho nikdy nemusel.
            • no jasně, Žhavé Výstřely jsou super komedie, odkazy na jiné filmy to nijak nekazí.. a co si budeme povídat, kolik odkazů nacpal ten zmiňovaný Mel Brooks třeba do Spaceballs.. scéna s Johnem Hurtem a Vetřelcem (ach ne, už zase!) přitom patří ke klenotům komedie *1*
            • tak horúce strely 2 tiež parodujú kopec filmov je tam len striedanie jedného odkazu na druhý v niektorých scénach je aj 4-5 rôznych filmov parodovaných naraz napriek tomu je to jedna z najlepšie hodnotených paródií a aj ten chlapík v tom videu hovorí, že to je dobrá klasika, ja nehovorím, že úplne všetky filmy s ním sú dokonalé, ale je ich dosť pomerne kvalitných, pretože nejde o to na koľko filmou paródia odkazuje či jeden alebo 50, ale či tie odkazy sú vtipné alebo tam hodené nasilu.
            • podle mě si ty filmy moc nepamatuješ, jdi na to znova mrknout..

              a že zrovna Bláznivá Střela 3 paroduje scénu s kočárky na schodech z Křižníku Potěmkin bych jim nevyčítal, to dělal i Fantozzi a stejně to dneska málokdo pochopí *3*
            • No však, Bláznivá střela paroduje žánr filmů o drsňáckých policajtech, a dělá to velice dobře, těch scén z jiných filmů tam zas tak moc neni, to si asi pleteš se Žhavými výstřely, ty na tomhle byly doslova postavené
        • to bych se hádal, minimálně Připoutejte se prosím a Bláznivé střely patří ke komediálním klasikám, Scary Movie (a to jednička ještě ušla) je podle mě to, co stojí za vzestupem hrozných parodií *1*
    • celý OST je boží hlavně! v herní branži je poctou 80s far cry blood dragon a ve filmové nyní kung fury, který se trochu chtě nechtě inspiroval u blood dragon, ale to tomuto půlhodinovému over the top masakru nelze vyčítat :)
      • XorxoxTalarius
        Kung Fury je strasna *11*
        • jak pro koho, já se za těch 30 minut bavil víc než u všech holywoodských akčnáků za posledních 5 let dohromady *1*
          • rejža má budoucnost před sebou.
        • I´m disarming you! *1*
          • You are dead....but its look so real....Yeah...totally unreal. A debata o real arian mustache :D Rozsekávačka.
        • Pravděpodobně jsi očekával zcela něco jiného. Nějaké konkrétní důvody?
  • Pethulla
    dobrovolně zavzpomínat na Hajzlhofa s K.I.T.T.em? Brrr
    • náhodou já se na KITTA s Hoffem vždycky podívám rád znovu, mam rád tu bezstarostnost a pohodovost 80tek a Hassel do toho sedí,
    • Ronox
      "Hey, don't hassel the hoff!"
  • Doufám že to vyjde, vypadá to hodně pěkně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit