Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me by zajimalo to "7 dní čistého času" co to znamena? jako ze hru spustim v pondeli a za tyden v nedeli presne v pondeli asi 1s predtim nez jsem hru spustil konec jak tomu je u vetsiny MMORPG (Star Wars) a nebo jako ze 7x 24 proste stravim ve hre, reknu to jinak kdyz budu hrat 4 hodiny denne tak my hra vydrzi 42dni (pouzita win 7 kalkulacka mozna se jedna o jeden z eroru pri vypoctu)? A jak to je s preplatnym to si koupim 30 dni stravenych uvnitr hry a nebo proste 1 mesic a skonci to za mesic at hraju nebo ne?
  • sankuri
    Tera mohla byt vybornym mmorpg kdyby ji nezabili klasickym koreiskym grindem, generickymi questy a tradicne nezabavnym pvp. Pravda zabit prvnich par set mobu je diky vybornemu bojovemu systemu fun ale jedna skvela featura ten zbytek nezachrani.
    • PvP zábava je díky bojovému systému. Questy máš spíše pravdu.

      Grind se 100% pleteš. Podívej se na oficiální fóra. Když si lidi stěžují, tak že není dost herního obsahu a že to proběhnou moc rychle.

      Přiště radši chval GW2, tam máš aspoň správné informace. *3*
  • Tera může být supermegaturbohyper dobrá MMO, ale díky svému asijskému stylu mě nezajímá a zajímat nebude. Není to MMO zaměřené na evropu a myslím, že moc evropských a amerických hráčů neosoví.
    • MMO zaměřené na evropu ? Grind je v každé MMO.Je jedno jak je ukryté jestli ve formě nějakých questu nebo jiným způsobem.Byl tam, je a vždy bude.
      A jestli člověk zabíjí divoké prase nebo prase co ma třeba dvě hlavy nebo obojek je tak nějak jedno.
    • EuroSamurai
      Když tě to nezajímá tak proč vubec postuješ k asijský hře?
      A "neosloví" stejně tak jako uber asijskej grind jako Lineage ?
  • Tak jsem zkousel tu gaikai verzi a moc me to nenadchlo teda.Ten combat system byl urcite fajn a prijemny posun vpred na poli MMO,ale jinak me to moc nepresvedcilo.
    Nevim,jestli to bylo tim,ze clovek zacina na 20lvl umocneno kratickou hraci dobou a nema tak moznost se s hrou szit postupne,tak jak by zacinal od 1. lvl ,nebo mi hra proste nesedla.
    Male rozliseni a citelne zpozdeni odezvy tomu take moc nepomohlo.Volba lokality tomu pravdepodobne take neprospela.
    Mozna kdybych tomu dal sanci na tom klasickem 7 dennim trialu....
  • SnakePlisken
    Tolik zablokovaných příspěvků adminem? To tolik lidí mluví sprostě nebo to byl jeden troll? :)

    Jinak je dobrý nápad, nechat lidi vyzkoušet hru přímo v prohlížeči. ;)
    • Jeden troll postoval příspěvky plné náhodných vět a nesouvisejích slov + do toho nějaký nadávky.

      Je to aj v asi dvou dalších diskuzích.
  • Whisp
    TERU hrám skoro mesiac a zatiaľ je to zábava. Tiež si myslím, že akčný súbojový systém sa stane v nových MMO hrách štandardom. Je skrátka perfektný. Grafika je úžasná a za zmienku stojí aj hudba, ktorá sa mení pri boji s bossom, alebo silnejšou príšerou. Ďalej treba spomenúť dungeony a hlavne bossov v nich. Lepšie rozpohybované potvory v MMO hre som ešte nevidel. Včera som napr. prvý krát navštívil dung Sky Garden a môžem povedať, že krajší dung som doteraz nevidel. Kvôli kochaniu sa okolitou krajinou mi raz umrel aj tank, nemal sa odkrývať ...

    http://www.youtube.com/watch?v=NGXDjHwUb4w

    Horšie je to s questami , ktoré okrem hlavných sa dosť opakujú. Do hry neboli ešte pridané battlegroundy, aj keď tu je deathmatch, fungujúce world PVP a GVG, čiže súboje medzi guildami. Tiež ešte nebol sprístupnený nexus, čo je akási kópia riftov z MMO Rift. Vadiť môže taktiež ázijský štýl, ale dá sa na neho zvyknúť.
    • Hratelne postavy v Tere jsou neco priserneho, pokud nechcete hrat za zadnou z mirne "priteplenych" priserek, tak vam nezbyva nic jineho nez clovek, ktery vypada jak Rambo na steroidech s postavenim ala WoW blood elf (nafouknuty vystrceny hrudnik). Tato vec me osobne odradila a vim, ze ne vsichni by si zvykli hrat za postavu, ktera se jim nelibi.
  • KronosDeret
    Minimalne první levely jsou zabavny, po rozpacitem intru, kdy se hraje chvili na 20lvl "na zkousku" se zacina klacky od piky v naprosto nadhernym svete silne vychodni estetiky. Akcni souboje jsou proste zabava a flow nastane skoro necekane rychle. Snad bude zabavny i zbytek hry :)
    • To intro v korejské ani japonské verzi není a v uzavřených betách taky nebylo.

      Ale je fakt, že v betách jsem cítil, že pořádně se hra rozjela až kolem té dvacítky s BAMama a dungeonama... takže možná proto tam nějaké intro dali.
  • nevi nekdo, jak je to s klientem? zda se musi stahovat kompletni, nebo jde hrat uz v prubehu stahovani? nechce se me zrovna tahat XX GB jen abych to na par mintu zkusil :)
    • Musí se to stahnout komplet před hraním.
  • BoB.2
    To DEMO nějak nepremává. *13*
    • BoB.2
      Už jsem to rozjel a hned vypnul ,ještě že jsem nic neistaloval. *7*
      • Nebylo to česky, co? *1*
        • BoB.2
          To mě bylo jasný ale vždycky jsem si chtěl vyzkoušet nějaké MMOrpg nebejt toho že si nemůžeš vybrat vlastní postavu je to v hrozným rozlišení a je to fakt divný holt si pár let zase počkám.
          • Jsi to zkoušel přes ten Gaikai ? By mě teda zajímalo jak to vypadá.Spíš by jsi měl vyzkoušet normalní trial.
            Grafika je tam fajn a nepochybuji o tom, že tam budou k dispozici všechny nastavení.
          • To je tím, že to je demo v prohlížeči.

            Pokud by jsi použil ten 7 denní trial, tak by rozlišení a postavy byly v poho. Ale zase by jsi musel hru stahovat a instalovat.
            • Hmm, Darkness 2 není MMO.

              A nebylo to přes OnLive? Gaikai se může lišit.
            • BoB.2
              Darkness 2 jsem zkoušel taky DEMO z prohlížeče a jelo to na plnej knedlik.
    • Tak celý to linkuje na En Masse, což jsou distributoři hry v USA. EU má Frogster.

      Není možný, že i Gaikai demo je jen pro USA?
      • BoB.2
        Nevím o čem mluvíš prostě na to kliknu a nic se neděje.
        • Hmm, zkus to tady.

          http://www.gaikai.com/games/tera
          • BoB.2
            Načítá a nic, je možny že je to tak zasekaný.
            • Server Maintance dnes, teď do 2o.oo.
              http://community.tera-europe.com/home/news/article/weekly-maintenance-14062012.html
  • Teru hraju a uzivam si akcni combat, ktery doufam se bude dale rozvijet a stane se standartem mmo. O tom momentalne tera je o dynamickych souboji s prerostlymi monstry, vse ostatni je typicke ciste genericke mmo. Kdyby tera mnela gameplay ala wow, tak po tom nestekne ani pes, ale ten akcni combat je proste zabava a to ze questy sou dokolecka zabij prines proste odpustis, protoze to zabij je zabava a at uz hrajete melee, nebo castera kazdy ma svoje. A cele se to toci ohledne zabijeni v parte aspo tri lidi. no proste gameplay je fun, alespon pro mne. Kdyby sli jeste dal a udelali i zajimave questy a propracovane pvp oblasti bylo by to asi dokonale. tak nezbyva nez se tesit na battlegroundy v srpnu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit