Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Začínám uvažovat, že bych si kvůli tomuhle pořidil XBox, noťas mi to asi neutáhne... Ale kupovat si XB kvůli jedné hře... hernajs to je dilema peněženko třes se.
  • tieto interaktívne videá sa mi začínajú viac a viac páčiť..dobrý nápad. *5*
  • Art styl je vinikajuci, ale grafika je dost slabucka no... ale to ma vobec neodradzuje, hrozne sa tesim! konecne nejaka poriadna hra
    • Podle mě je to tím,že video je z konzole. Když se podívám jak se otáčí atd. tak je tam vidět očividný Joypad. Na PC by to mělo být o něco hezčí.
  • co je to s těma kodama v těch videích?
  • pripomina mi to wolfstein
  • Malleth
    Kdo to stáhne z warezu, krysy mu sežerou ruku...
    • Odulin
      Řekl bych, že to nejpozději zítra zjistíme. Dnes vyšla NTSC xková verze. *3*
    • Proč? V čem je tak extra oproti ostatním hrám, co se pirátí jak na běžícím páse?
      • Malleth
        Jestli si nepoznal v čem se liší Dishonored od většiny mainstreamový produkce z dostupnejch videí...tak ti to asi tady nevysvětlim.
        • Co je to mainstreamová produkce? Každá hra, co se chce prodávat? To je potom každá hra až na odchylky od normálu - adventury, roguelike. Podlě mě je tohle taky mainstream. Ale nikdo netvrdí, že mainstream je špatnej...ono chtít se za každou cenu nějak odlišit bývá často na škodu, tak si nehraj ne hipstera, ti už jsou taky mainstream.
          • Malleth
            Já neříkám že tohle není mainstream. Je to ale nový IP a vývojáři ho dělaj po svým.
            Hra se nepodbízí za každou cenu masám a není tak poznamenaná dnešníma trendama.
            Nestojí na scriptavaných sekvencích, nabitých wowmomentama, ale naopak dává hráči set zajímavých schopností a volnost v řešení situací. Chce to víc takových her
            • Tohle je odpověď, kterou jsem chtěl slyšet. Hned to zní mnohem líp a třeba aj máš pravdu, uvidí se, až to výjde.
        • walltar
          Dokud nezkusím nekoupím .... na videa se ze zásady nedívám, když si můžu hru zkusit na vlastní kůži.
    • neva, evidentně to půjde dohrát jen jednou rukou
      • Malleth
        Celá hra asi nebude větvený video....doufám
    • walltar
      Tak to si radši zajdu pro rukavice ....
  • "Až video dokoukáte a doklikáte (ideálně ve fullscreenu)" ...

    dobra provokace, kdyz YT videa tady nejdou spustit ve fullscreen *15* ano, vim, ze staci prejit primo na YT, ale i tak tahle poznamka provokuje.
    • Keyz
      To je taky komedie,mně to někdy jde někdy ne.
      Další problém je kliknout na fullscreen.Reklama to tak těsně překrývá,že to to mít skill.
  • Keyz
    Stejně ta stráž se chová divně.Jsem dal odlákat a on vystřelil z kuše a stáže co byla 2 metry od hráče šla tam kde ten projektil dopadl.Přitom ta kuše udělal pěkný randál.
    S tou chytrosti to asi bude nebude nic extra,prostě průměr u podobných her.Zase je super,že tam mám několik možností.
    Čekal jsem ale,nepříjemnější stráže.
    • Ano, kuse udelala randal, protoze ji jako postava/hrac mas primo u usi, ale straz, ktera je nejmene 10 metru (2 ani nahodou) od tebe, ji slyset nemusi.
      • Keyz
        Vzdálenost jsem možná špatné odhadl,ale když jsem střílel z luku tak ten randál byl dost slyšet.
        • No aby nebyl, kdyz jsi ho mel primo u ucha. *15* Nebo nemel? :)
        • walltar
          Ale to si měl opravdový luk .... já vlastním sportovní luk a taky vím jaký to dělá randál. A jak jistě víš realizmus není dost fun...
          • Keyz
            Není no *4*
            Ale něco by mohlo být vylepšené.
  • firebug
    Super forma prezentace ty interaktivni videa. Moc se tesim! Miluji ve hrach, kdyz se muzu vtelovat do NPC (Messiah, Second Sight, PSI Ops...) ci jinak prebirat jejich role (Hitman...). Melo by to byt v kazdy hre! :-)
  • LTM3
    Ježiš marja YESSSSSSSSSSS! YouTube přehráváč! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit