Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    To pauzování tam fakt chybí, bugnout AI jde, to by měli napravit, zbytek je super.
  • HW prejdeny ..som si hovoril idem spat, ale este nakuknem do dalsej misie a poslem vsetky jednotky hned na zaciatku dopredu, boom, boom, boom ..ze mission done, kua, hovorim si, tak pozriem aj dalsiu, ale s tym, ze zajtrta zahram pekne tu misiu, co som narychlo presiel. V dalsej misii, som mal tak polovicu jendotiek, ziadne peniaze, ziadne vozitko na tazbu, nuz co poslem ich zase dopredu... boom, boom, au, au, boom, trosku manazovania tych par jednotiek, co este zilo a j*b ho titulky zrazu :-D
    Celkovo to hodnotim pozitivne, mozno dake obmedzenia poctu jednotiek by pomohli k lepsiemu zazitku a tomu prisposobene misie.
  • mimochodem takhe to začalo http://epicport.com/en/dune2
    • Jo Duna 2, to je taky srdcovka. První RTS, kterou jsem hrál (někdy v polovině devadesátek) *1*
  • Mám odehráno od včerejška 6 misí a musím říct, že atmosféru má HW Desert of Kharak výbornou. Dost tomu napomáhá neustálá komunikace mezi "hlavními postavami" i mezi jednotkami v boji i mimo něj. Někdo tu píše, že hrát srategii kvůli příběhu je blbost, ale to samé můžu říct o střílečkách.. HW jedna i dva jsem hrál právě kvůli příběhu a technickému zpracování. Deserts of Kharak je Homeworld! Myslím, že se jim povedlo dost skloubit hratelnost původních HW i s parádním designem jednotek, pro HW tak typickým (žádná jiná strategie mě vzhledem jednotek tak neoslnila - hrál jsem jich dost). Bohužel zůstaly tam i drobné neduhy, co už provázely původní HW - již zmiňovaná AI, a zde občas trošku problémy s fyzikou jednotek, které někdy dunou projedou přímo, místo aby jely přes ní. Audio/video zpracování na jedničku (opět skvělý soundtrack a již zmíněný dabing). Jediné, co bych HW Deserts of Kharak vytkl, jako největší problém, je dle mého přemrštěná cena. Ale jelikož jsem to kupoval v packu i s HW Remastered, tak necelých 46 € se dá zkousnout. I když bych to viděl minimálně o 15€ levnější. Fanoušci Homeworldu, můžeme být spokojeni *5*
  • ale je mi z games smutno. vyšlo pokračovanie legendy a diskusia má 14 príspevkov vrátane mojich a nové video z generickeho far cry má sfleku vyse 40. Potom že prečo je rts mŕtvy žáner.
    • No mozna proto, ze to neni pokracovani. Neni ve vesmiru a neni 3D. Tim nerikam, ze je to spatna hra, ale mne treba vcelku nezajima. A uz vubec ne za tu cenu.
  • Dnes je holt iná doba, ľudia si užívajú skriptovane RTS kvôli príbehu.
    • walltar
      Dnes? Původní Homeworld a Homeworld 2 taky těžili na příběhu a atmosféře.
      • Podľa mňa ťažili z 3D vesmíru. Kampaň som vypol po niekoľkých minútach.
        • Blue.Shark
          Já zase úplně naopak. Každý si něco najde.
  • doporucuju obetovat hodinku volneho casu a shlednout video od Total Bisquita na Youtube. Zachrani vam to 45€ :-)
    • To urcite ne. Ten clovek je uplne mimo.
    • TB spravil skvelu recenziu, kde sa nepriklanal ani na jednu ani na druhu stranu moc..
      Ale ku kampani vyjadril len velmi zbezne aby nemusel spoilovat. Pritom ju nemal ani prejdenu.

      Cela jeho recenzia mi prisla zalozena len na skirmishi a multiplayeri..co je fajn, ale ja som HW hraval hlavne kvoli kampani, ktora bola skvela a tu je to zatial vyborne tiez.
      Na najvyssej obtiaznosti to nieje take easy ako to podal TB.

      AI je zabagovana v skirmishi. Osobne som vacsinu bugov co ludia spominaju zatial nemal...
      • TB nedělá recenze, ale first impressions - první dojmy. Taky mě trochu mrzelo, že celé video nerozdělil na polovinu o skirmishi a polovinu o kampani. Mě třeba skirmish v tomto typu strategie vůbec nezajímá, ale chápu, že jeho priority po letech hraní Starcraftu jsou jinde....
        • Tak potom je to tak trosku len slovna hracka, lebo ked ma video polhodinu, kde nakoniec povie aj ci sa to oplati kupit alebo nie..tak to je svojim sposobom recenzia. Moze to volat First impression, ale podla vela jeho videi som sa rozhodoval o kupe hry..Kharak som uz mal predobjednany, ale je mozne, ze keby som videl to video tak by som do toho nesiel (viac mojich znamych to odradilo od kupy).

          (kazdopadne s HW 1,2 + expedition guide v preorderi sa to oplatilo)
      • ja hraju rts kvuli skirmishi a mp a proto mi nema desert of karak co nabidnout. lidi co hrajou rts kvuli pribehu nechapu, ale respektuju to
        • Starcraft má mnohem lepší příběh než spousta nových her jako CoD, Battlefield nebo Assassins creed. Jen je to pojato jinak. Hry jako AoE, Stronghold a spoustu dalších rts taky nehraji kvůli příběhu, jen ty od Blizzardu.
    • Nezachránilo :). Naopak...
  • kulhy_parici_spici
    Mě se líbí jak je to využívání terénu akcentované, prostě mě ta hra k tomu vyloženě vede a je to půlka srandy. Už to tady bylo v x hrách, ale tady mě to v těch dunách fakt baví. Jinak atmo super.
  • je to vyborne!
    Ma samozrejme muchy, napr. dodrbane AI v skirmishi a ine- k comu sa vyvojari uz aj vyjadrovali a veci ako AI a mapy by mali upravit patchom.

    Cize ako je uz v tejto dobe dobrym zvykom, vyda sa nie uplne dokoncena hra, ktora sa potom este bude zaplatavat.

    Osobne ma velmi bavi a pre ludi, ktori maju radi Homeworld doporucujem- nieje to Homeworld, ale ma to tu atmosferu a pocit z gameplaya.
    • ja nenamitam, at klidne vydaji ze hry jen menu, ale moje penize uvidi az se uraci to dodelat. :-)
      • lol ty ale dovolím si s tebou nesouhlasit ja si to koupil a včera a krom singlu jsem hral i MP a musim rict že to bylo fakt super po ničí novym SC nebo ohraným COH2 ci MOW jsme se upřimě bavil jak za stary Duny co jsme pařili v minulim stoleti na lankach za me dedek pařan palec nahoru
    • Ja bych naopak rekl, ze je to presne HW jak ho zname. Chybi volny rostor, ale zato hraje velkou roli teren, ktere hrac musi vyuzivat.

      Vadi mi trochu NEfyzika techniky. Ale jinak HW se vsim vsudy.

      Grafika mi prijde slabsi nez u HW remaster, ale hraje se to vyborne.
  • Bohuzel Al opravdu ale opravdu saje a je znat ze i kampan je dost skriptovana takze kdyz udelate neco s cim tvurci nepocitali jako ze se chvili predtim nez se na vas maji vyvalit hordy nepratel stahnete tak proste nepratele prijedou tam kde si mysli ze mate byt a zustanou tam stat aby jste je mohli pohodlne zbombardovat letadly.

    Je to skoda protoze trosku vynalezave AI by tu hru udelalo o moc zajimavejsi.

    Ale pokud vam spatny AI nevadilo ani v puvodnich Homeworldech tak do toho bezte protoze je to Homeworld a je super :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit