Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cryohazard

    Ja len nechápem, prečo na PC nevyšla aj dvojka... Snáď sa to niekedy bude dať dobre rozbehať na emulátore...

    • Phillios191

      Na Xenii v pohodě hratelné a když překousneš občasné nežádoucí světelné efekty, tak se to dá v pohodě hrát na RPCS3.

  • yeniczek

    Ostreni pri fotografovani - z toho mi beha mraz i po tech letech..

  • Jack1947

    Bylo to parádně provedené hlavně to netradiční mlácení se chladnými zbraněmi, druhej díl jsem vlastně ani nehrál ale první pecka něco podobného chybí + ten vyšinutý vrah neměl chybu.

  • cmd42

    Si pamatam ze som to ani nedohral kedze na mojom starom PC to slo celkom katastrofalne. Ale atmosfera bola uzasna a pripomenulo mi to prvy FEAR. Asi bude na case to znova skusit dohrat :D

  • Phillios191

    Monolith jsou prostě na horory mistři, pořád doufám, že se k tomu žánru jednou vrátí... (pokud lidi přestanou kupovat LOTRy, což je asi stejná pravděpodobnost, že přestanou amíci kupovat CoD)

  • TheGGG

    svého času dobrá hra, ale že by to bylo nějaké terno to se říct nedá... něco podobného by ale dnes klidně vyjít mohlo

  • CRYPT

    V zivote jsem o teto hre neslysel, ale podle gameplaye a recence to vypada na solidi horrorovku, ktera ani dnes nezapadne. Jdu mrknout kde to koupit. Diky za tip

  • Sr_Lobo

    Hra která patří do mých top3 a kterou jsem několikrát dohrál i na nejtěžší obtížnost. Neopakovatelná atmosféra a zajímavý souboják z toho pro mě udělal neopakovatelný zážitek.

    Vyšetřovací scénu ve školních šatnách beru jako etalon herně hororového díla.

    Díky Láďo, za tenhle článek, třeba tomu teď dá šanci víc lidí, které ta hra ve své době minula.

    • uaxpk

      Mám to stejně. Perfektní hra s fantastickou atmosférou. Já mám nejraději nákupní centrum s "figurínami".

      • Sr_Lobo

        Nákupák je část, kde se dělilo zrno od plev. Pár kamarádů v tomhle levelu doslova utekli od počítače a už se k tomu prostě nevrátili 🙂.

        • Phillios191

          Kam se hrabe Amnesia a Outlast :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit