Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vojtak

    Nechápu výtky autora článku o postavách, nevyváženosti konceptu nebo vizuálu. Dodnes hru považuju za to nejlepší a nejoriginálnější co jsem za 30 let hrál a ve své době sbíral nejvyssi hodnocení v recenzích. Souhlasím, ze bariera vstupu ke hre byla vysoká.

    Charakery jsou ve hre, tak genialni, ze bych je nosil na tricku i dnes.

  • Odyseus

    Spomínam si ako som hral úchvatné demo z Level CD! Bola tam takmer celá prvá kampaň a nikdy nezabudnem ako ma uchvátila grafika a možnosť lietania vo výškach nad ostrovom... Až pred rokom som si konečne kúpil plnú verziu na gog.com a konečne to celé dohral! Ďalšie kampane síce nabrali iný smer a štýl hrania sa výrazne zmenil, ale aj tak to stálo za to! Dodnes svieža a originálna hra :)

  • Moja milovaná hra.....neviem či som ju neprešiel 10x :D......originálku mám stále doma odloženú😍

  • Rudy

    Jaj tak tohle byla vynikající gamesa. Když vyšla jako plná verze ve Score tak jsem důkladně zapařil. Spolu se Sacrifice asi nejlepší rts hybridy.

    • ZOLLINO

      Absolutni souhlas, do tech RTS hybridu bych pridal i dvojici Battlezone a Uprising. Marne cekam na neco, co by navazalo na tyto skvosty...

      • houmrhoumr

        Overlord mozna. A Armed and Dangerous od nich taky bylo fajn.

  • BlackenedHalo

    Doteraz si pamatam na návod v SCORE, ktorý prezradil ako tej modrej žene vymazať podprsenku. 😁😁😁

  • jakubc

    Osobně mám z tohohle období (a podobně experimentálních her) žebříček Sacrifice, Giants, B&W. S tím, že Giants bylo objektivně nejlepší, ale když vám hra na nadprůměrném PC padá ke 4 fps, nedá se to hrát, a to ani z pohledu člověka vycvičeného na 10 fps u Morrowindu. Pozdější mise za to hezké děvče, kde se hodně stavělo, prostě byly nehratelné. :-( 

  • VereWolf271

    Doporučuji si projet všechny cutscény na youtube. Absurdita stojí za to. :-P Škoda, že Kabuto byl bez cutscén.

  • Úžasne zábavná hra. uletený a parodický príbeh, ktorý v rámci hry aj dával zmysel. Absurdné dejové zvraty v príbehu, zaujímavé herné kombinácie, skvelá akcia (na svoju dobu až nadštandard). 

    Škoda, že to pošlo ako prvá open world hra Outcast. Hry skvelé, ktoré sa dajú zahrať opakovane, ale žiaľ nedosiahli úspechu, aby mali pokračovania. Na rozdiel od iných hier, ktoré boli síce podstatne slabšie, ale zrejme mali lepší marketing. 

    Tak to býva neraz.  Nemusíte byť skvelý, stačí že ste známy a predaj príde. 

  • dworkin

    The smarties... they're real!

  • Lukass

    Jeste nekde mam doma originalku.  Zajimava hra. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit