Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • český let´s play War Of The Roses http://www.youtube.com/watch?v=kM4cOn6Tvzw
  • Poslouchej tohle nebylo na uzavrenem foru, prislo to vsem co maji pristup do bety. Nikdo jiny se tam nedostane, ti lidi na to maji pravo.
    • Tikov
      Za A) ne mně to např. nepřišlo (je to jen v beta foru) za B) i kdyby přišlo jde o soukromou záležitost stále pod licencí.
      Za Z) mladíku vyvarujte se těch vulgarit a tykání
      • A co mi udelas? Uz od pohledu bych ti nakopal xicht :D ne sranda, pane podivejme se na to z jineho uhly, resite kravoviny typu jestli to tak melo nebo nemelo byt, ale kuci z fatshark nasi diskuzi maji u p... takze nazdar!
        • Tikov
          Proč bych vám měl něco dělat? A proč hned máte potřebu převádět konflikt do osobní roviny a ještě navíc násilné?
          Řeším, že byste zde neměl uveřejňovat uzavřené informace (to že se o nich nebudete šířit jste potvrzoval při registraci *3* ).
      • Tohle je internetová diskuze, že nechceš vulgarity chápu, ale aby ti někdo vykal? Pane bože. Sic už mi taky není dávno patnáct, ale chtít po někom na druhé straně drátu, aby mi vykal, to je..trochu na palici, bez urážky.
    • Reakce k: "není to jedno, porušujete tím ujednání- doporučuji a prosím (ač by mi to mělo být šumák) o jeho smazání"
  • Snad se brzy dočkáme Mount and Blade 2. Nechápu pro Taleworlds dělají takové tajnosti...
  • Nevím jak vy, ale pro mě byla beta naprosto nehratelná a to kvůli pekelně nízkému FPS. Nemám sice nejvýkonější stroj, ale ještě se mi nestalo, že bych něco nerozjel a to i z těch oficiálně náročnějších her. Takže po 20-minutách trápení jsem to smazal.
  • Neměl tam být i singleplayer? Alespoň na začátku o tom básnili jak je prý super...
    • Pokud je to 100% MP only,tak asi nic pro me.
      Kdybych ale mohl hrat sam nejakou kampan, levelovat, sbirat lepsi veci atd, tak bych do toho sel.

      Moc jsem tuhle hru nesledoval takze je mozne,ze nic z vyse uvedeneho nenabizi.
    • na to som zvedavý aj ja
  • Beta jeste jede???
    • Tikov
      Záložku bety mám stále ve Steamu- takže tipuji že ano, ale znovu ji instalovat, abych ověřil jestli jede, nehodlám.
      EDIT: Tak ne Beta forum hlásí uzavření 10.9. v 9:00
      EDIT2: Tak stále asi běží aspoň na zaheslovaném (na beta foru je heslo) serveru- Jen tam jaksi nejsou lidi podle zbylých příspěvků
      • Vsechno funguje: staci dat v knihovne pravym na hru vlastnosti - betaverze - latest test - heslo: fatshark! a je to. Je tam server pro 64 hracu
        • Tikov
          něco mi říká, že uvedení hesla na uzavřeném foru má svůj důvod.
          • no tak se neposer, dyt je to jedno.
            • Tikov
              není to jedno, porušujete tím ujednání- doporučuji a prosím (ač by mi to mělo být šumák) o jeho smazání
  • Kozy
    Byl jsem dlouho v betě, a jsem z toho dost zklamán. Možná je to tim že jsem v tom čekal nástupce Warbandu. A na to tahle hra nemá.
  • Jako fandu Warbandu me tahle hra velmi zklamala :( (alespon beta)
    • Tikov
      nápodobně, možná jestli bude možnost vyzkoušet finální produkt (ale nemyslím si, že by se ten pocit z boje nějak vylepšil)
      • Co vam na te hre tak vadi? Me mount and blade primo s*re.
        • Tikov
          vycházejíce z rané fáze bety- teleport, nefunkční souboje (to že spamuju levé myšítko není souboj), hrozné rozvržení "unlocků", dorážení, obživování, obvazování, chování koní, nemožnost taktizovat, zobrazování zásahů, trasírky šípů.
        • Kozy
          třeba to že v mount and blade je to nějaký taktice, kterou jsem tady teda moc neviděl a celkově třeba ta nemožnost permanentní smrti
        • 13_11
          Začni první: cos od hry (War of the Roses) očekával a cos nakonec dostal?
          • No ocekaval jsem dlouho boje (splneno) a dale realismus (50:50) ale opravdu ma ta hra podle me vetsi hratelnost nez mount and blade, takze proto ji urcite budu opevovat.
            • 13_11
              Jasná věc, klidně opěvuj. Já coby milovník série Mount&Blade jsem k War of the Roses skeptičtější – jak už jsem ostatně psal i v článku.
  • Trol.internetovy
    Jen upozorňuju, hra není kompatibilní s Windows XP. Na jejich forum jsem četl připad, kdy si jeden uživatel koupil tu hru, ale nevěděl, že ji nerozjede na XP *15*
  • Hraju betu a je to fakt parada, tesim se az vyjde plna :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit