Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokračování Warcraftu 3 je tu s námi už jedenáctým rokem. W4 by tedy musel být z úplně jiného soudku a nevím jestli by mu to prospělo. Jinak jsem zvědavej jak se na tento mód bude tvářit Blizzard, který podobné pokusy rád kosí.
  • hm, koukam ze jsem teda v mensine, ale ja W3 hral zasadne v originale. Cesky dabing mi teda vubec nesednul, ale to ostatne snad v zadne hre. Nastesti to slo udelat, ze si clovek stahnul piratskou verzi v anglictine a pri instalaci zadal CD klic z ceskeho CD a behem hry ho mel v mechanice.
  • Zdá se mi to nebo tady zmizelo jedno vlákno.
  • Krescz
    Warcraft 3 v novem kabatku? sem s tim...blizz by mohl jeste dodat ten dabing
    • kostejnesmrtelny
      Jestli tím myslíš ten českej (Za kladivo z houby!), tak za ten by někoho měli upálit na pomalým ohni.

      EDIT: K bodovýmu skóre - ať už vlastnímu nebo cizímu - se prakticky nevyjadřuju, ale v tomhle případě by mě zajímalo, jestli tady mám opravdu nějakej fanklub, nebo je to jeden nemocnej troll s nějakým skriptem, nebo je opravdu tolik lidí přesvědčených, že takhle vypadá kvalitní lokalizace... *13*
      • Ristoro
        Kladivo z houby :DDDD. Kamaráde tys mi teda dal. Nejenže ten dabing byl naprosto vynikající, spolu s dabingem AC1 to nejlepší, co u nás vzniklo, ale ještě napíšeš takovou hova*inu :D.
        • ještě že v nastavení Warcraft 3 šly vypnout odpovědi jednotek *1*
      • Princ.Jablon
        Kamarád dodnes používá jednu CZ hlášku z Warcraft3 v práci když nechce makat a to: "Tady nelze čarovat"
        • kostejnesmrtelny
          To je ovšem výborný *1*
          • Pane veliteli, nechcete zapálit doutníček? Tak vy neslyšíte, bl*oune, bl*á, hluchá, nadřízená!! *1*
        • ja ze peon.

          cozeeee uz zase prace ? ??
          • a když přijde šéf "tak joo" *1*
      • Veskoslav
        Naopak jeden z nejlepších dabingů, co se do her udělal.
        • mě přišel spíš vtipný tim jak byl špatný, jestli to je jeden z nejlepších dabingů, nevypovídá to o českym dabingu her zrovna pěkné věci *4*
      • Kozy
        Cože? Vždyť ten dabing byl boží *14*
      • Krescz
        nahodou ten dabing byl vtipny *1*
        • LuckyBaal
          nejen to, já ho miluju, hlášky jsou zapamatovatelné, dabing je podle mě celkově dobrý a za 'kladivo zhouby (nebo bez hub?)' je top.
        • To máš pravdu ještě ted si po těch letech pamatuju některý hlášky :D "Zase práce? Ach jo tak já teda jdu..." *1*
          • Krescz
            https://www.youtube.com/watch?v=HnwVdK4DTEs

            Lady Vash: Prokletá mořská voda, ty vlasy si už nikdy nerozčešu!
      • nekromant33
        To zhouby bylo sice myšlený dohromady *3*, s trestem za překlad a režii dabingu ale souhlasím. Mimochodem, co je pomalej oheň? *1*
        • kostejnesmrtelny
          Já vim, že je to dohromady *1* *3* .
          Ale ani tak to nedává smysl - v originále to bylo "For Doomhammer!", což je osoba (Orgrim Doomhammer), nikoliv "Hammer of Doom".

          Upálení na pomalým ohni je obzvlášť trýznivej způsob sprovození ze světa - při klasickým upálení odsouzenec omdlel / udusil se vlivem kouře dřív, než na něj plameny dosáhly. Germáni tedy vymysleli upgrade: nechali oheň nejdřív dohořet a dotyčnýho prakticky upekli na uhlíkách. Jestli si dobře pamatuju, skončil tak nějakej římskej generál / potentát.
          • nejvtipnější je že jezdi řvali celkem suveréně za Doomhammera...tudíž ten jejich sek s kladivem nechápu :D
          • smysl to nedává ale aby bylo úplně jasno tak Doomhammer je Orgrim ale i jeho (později thrallova) zbraň. Jednoduše to je doomhammer a ne Hammer of Doom :) Ale je to celkem jedno když jsem přežil partičku žumpů (nechápu dodnes) v armádě tak přežiju i takovej nesmyslnej žvást :D
    • Blizz akorat shrabne prachy, tak jak u vsech modu do SC2.
      • Asharak
        Nojo, časy upirátěnejch starcraftů a warcraftů jsou pryč i s mody. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit