Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v bete jsem byl a uz fakt nikdy...
  • Čo je pravd ana tom, že zbrane čo sa tam odomykajú sú limitované časom ?
    Potom sú zas nedostupné ?
    • s.hih
      Jsou tam 3 druhy měn. Reálné peníze a 2 herní měny. A za jednu herní měnu (korunky) můžeš kupovat jen věci a zabraně na určitou dobu. Korunky můžeš získat v PvE a Contracts Insane. *3*
  • Není to náhodou peek?
    • Neboli nakoukání. *1*
  • Jack1947
    Chjo, Stress test jsem prosvihl a tohleto kdy cekam uz pres pulroku, na uazvrenou betu mne uz nebavi. To drive bude na XBLA nez aby jsme na pc meli uzavrenou betu nebo vubec nejakou betu. *9* *3*
    • Ja som sa do bety dostal už pekne dávno. Nepáči sa mi ale, že sa to musí spúšťať cez internetový prehliadať - teda vlastne šlo to iba cez Chrome.
      • Kinet1c
        Ide to aj cez nightly :) ja teda som skusal tutorial na tom a na plne detaily to ide celkom svizne, neviem ci nieco menily, optimalizovali ci co, ale ked som pozrel option vsetko bolo na max a no neviem, kazdopadne to vyzera velmi fajne, ale ked som sa dnes logol boli 3 roomky a to je vsetko, velmi sa to bud neujalo, alebo ked som bol ja online, nehralo moc ludi :D
    • asi před 3 týdny mi přišlo že můžu do bety
    • já jsem dostal pozvánku už v únoru 2013, ale po každém updatu jsem měl větší a větší lagy. Tak hraji jen warface.ru.
    • Před pár týdny už spousta dalších lidí dostala přístup do beta víkendů... Beta běží už většinu doby.
      • Jack1947
        Pff ... vikendy a ja uz jsem u nich prihlasenej asi pres pulroku a nic jsem nedostal.
        • Kinet1c
          to je zaujimave, lebo ja som sa prihlasil s troma emailamy a na vsetky som dostal pozvanku do CB :) nebude niekde chyba na tvojej strane ako hockde inde ?
          • Já se přihlásil na 2 už hodně dávno, zatím nic. Pravda ale je že mě to ani moc nezajímá :D spíš pro mě je zklamání Survarium a ty jejich sliby že už budou invitovat i mimo rusko.
            • Jack1947
              Taky jsem ztratil , muj zajem a ztracim nad Warface. Znovu jsem se prihlasil a hle prislo, jenze kdyz to potvrdim tak mi zustane jen nenaklikatelna obrazovka, jak prihodne ze *7* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit