Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jediný koho napadne... Vždyť jsou tak blízko... Přece námořní souboj probíhá na vzdálenost 20-40 km (tenkrát za 2 sv války na sebe bitevní lodě pálily i z větší dálky) v moderní éře dostřel musí být ještě daleko větší je pravda že byly vidět jenom torpédoborce a fregaty u těchto tzv doprovodnných plavidel je dostřel menší ale zase mají dalekonosné raketové střely ne? Už u WoT verze s loděmi mi vadila přílišná blízkost, tady toto je podobné...
  • To video je vtipné. Námořní boj by vypadal jinak. Ty Shipwreck rakety mají jako na ozdobu? Pálí po sobě děly jako za korzárů. Nj ona realističnost Wargame je jen tak jako baroko na oko. Ale mám oba prozatimní díly, protože i přes tu bídu tu nic lepšího není.
  • Kvůli škole na to stejně nemám čas. Europe escalation jsem nahrál asi 32 hodin, Airland battles 28hodin a tohle dopadne stejně.... a stejně si to zas předobjednám... :-/
    Každý máme nějakou úchylku.
  • Vypada to skvele! Sice to asi nebudu hrat stejne jako jsem moc nehral Airland battles ale cert to sper par bitev si dam jenom abych tohle videl (a nasledne nechal svoje lode shoret - nejsem dobrej strateg)...
    • To na tom budeš stejně jako já, kdyby jsi si chtěl nějak kondičně zahrát, můj nick na steamu je meti (i když účet se jmenuje Radegast2, nevím co z toho pro vyhledávání platí)
      • Ja jsem na steamu drasta_cz
  • Prosím upravte oznacení lodí v článku z bitevních na válečné. Rozdíl je v tom, že válečná loď je univerzální název, zatímco bitevní loď je třída, která se ve hře ani nevyskytuje.
    • Toto je bohužel častý nešvar v médiích... takže často se píše o tanku a ony to jsou ve skutečnosti BVP, mluví se o samopalu a ona to je útočná puška atd... bohužel novináři si neuvědomují, že i zbraně mají své správné názvy a je to stejné jako psát o nákladním voze když se jedná o osobák...
  • V předchozím díle jsem rád hrával za Československou armádu kvůli vtipným hláškám a kapce vlastenectví, ale na naše námořnictvo bych si v novém díle tedy moc nevsadil *1*
    • Brněnský parníky na priglu by moc neobstály v bitvě :D
  • Vypadá to dobře,ale Battlefield 4 je jen jeden

    *4* *5*
    • Coffin.Corner
      Tak tohle snad bude fungovat.... *4*
    • A je to jen minimálně odlišný žánr, že?
  • Námořní jednotky a Severní Korejci jsou fakt lákadlo, ale , že bych zato musel dávat hned 30 euro to nevím. Za týden mi vychází plný content Assault Squad 2 a půl roku s ním do nějaké akce na Red Dragon vydržím.
    • Já to kupoval na kinguin za 15E...ale za tu cenu máš xxxx hodin zábavy...narozdíl od bf4 kde máš za 100E podělanej singl a zabugovanej multi.
    • trochu co som si pozrel zabery z bety mi zatial Assault S2 nepride ako velky posun
      • No "bety" řekněme alphy, nebo nejpřesněji dema. Jsou tam všehovšudy 4 SP mise a v MP jen Německo a USA. Asi to bude nějaký hodně starý build hry, protože optimalizaci to nevidělo ani z dálky a obsahu tam taky moc nedali. Hraje se to naprosto stejně jako 1., vypadá to trochu líp ( při vysokém nastavení se to ale nechce moc hýbat *3* ) a hlavně tam je podpora Steamu = stabilita při MP + workshop, kde už vznikly mise překonávající ty od autorů ( hlavně ty od SirHenkela). Za týden to vychází a jsem zvědavý jak se to dál posune.
        • Tak sirhenkel dělal pecka mapy už do jedničky.. Začínám na AS2 přemejšlet.. Uvidim po full releasu jak to bude vypadat :)
          • Už ses mně myslím ptal na Steamu, hned jak to vyšlo *4* A jestli se to vyplatí oproti 1. ? Těžko říct zatím, v demu fakt nic moc není, ale jak to vyjde komplet, tak se nejspíš komunita AS1 přesune na AS2. Jednoduché módování s Workshopem, graf. zpracování a podpora více jader je +. Už se těším až na to vyjde GSM mód. A kdo to kloupí ještě před 20., tak to má nějak levněj, asi o 20%.
        • Jinak kolega z naší skupiny natočil náš zápas v MP. ( bohužel to nejde někdy moc plynule díky příšerné neoptimalizaci hry, natáčením Frapsem a taky jsem musel hostovat hru já, ale dívat se na to myslím dá).

          http://www.youtube.com/watch?v=Tz-N3h8k0_g
          • som v praci ale ked dojdem domov tak si ho pozriem, dik
  • Mno paráda, ja že okrem DSII nebude tento rok čo hrať.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit