Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se dokupují ti velitelé?Mám obsadit 4 mapy,ale mají jenom 2?V singleplayeru...Ty poslední verze z 2 světové je to přehledné,ale tady to není kde koupit a bez nich se nedá obsadit oblast.
  • K tem namornim bojum bych rad dodal, ze jejich "zmenseni" je fakt ten uplne nejmensi problem. Naopak si nejak nedovedu predstavit interpretaci se skutecnymi vzdalenostmi na otevrenem mori. Pritom podobna redukce vzdalenosti u zbytku hry (nejvic ocividna u letectva a PVO) autorovi recenze nevadi.
    Co je opravdu problem, je ovladani/manevrovani s jednotkami, to je nekdy fakt uplne na hlavu. A smerovost lodni vyzbroje to jen umocnuje. Koordinace utoku vetsiho mnozstvi lodi je fakt o nervy a pitomy 20min limit tomu taky teda nepomaha.
  • týhle rozhodně chybí možnost zapauzovat a rozdat jednotkám příkazy, jinak je to hroznej zmatek
    • Magister_Peditum
      To by to ale jen těžko šlo hrát v MP a o tom tahle hra v podstatě je.
      • v MP by to bylo vypnutý, stejně jako třeba u Total War her
  • Keyz
    RTS není na PC nikdy dost.

    Jeden z mála žánrů, které se nepřizpůsobuje konzolím a za to by hráči RTS měli být rádi i když například danou RTS nehrají.

    Osobně bych rád nějakou pěknou 2D RTS. Jsou sice HC 2D strategie (hlavně tahové), ale ty jsou opravu propracované a složité.
    U 3D mám problém nastavit kameru tak aby mi vyhovovala a také často čumím z blízka na nějakou akci (vypadá to skvěle) a pak to projedu :)

    Hrál jsem pouze chvilku původní hru a často mně sundal nějaký maskovaný transportér schovaný někde v lese. Jo, je to propracované :)
  • mám radši strategie
  • Asmoudeus
    Škoda, taky jsem chtěl přispět svou troškou do diskuze o této skvělé hře. Ale jak tady vidím ty Ježíše a Führery, úplně mě přešla chuť a jdu raději do pelechu.
    • Jen běž, démone hebrejská.
  • Magister_Peditum
    No, nevím, já mám z námořních bitev zatím dobrý pocit. Jasně, k dokonalosti tomu chybí letadlové lodě (i když letadýlka na lodičky k dispozici jsou) a ponorky, ale v zásadě to lépe asi udělat nešlo. Holt správně by se k sobě na tak malou vzdálenost lodě ani nepřiblížili, protože by je zmasilo letectvo, ale to by pak ty křižníky a torpédoborce ve hře ani nemusely být. Jen mě štve, že i za Ameriku nebo SSSR jsem nucen hrát s nějakými asijskými kocábkami. Proč je například nejlepší (za Západ) raketový křižník ve hře japonskej? To USA nemá nic lepšího (Ticonderoga?) než to japonský Kongo?
    • Nanuska i Tarantul jsou mimochodem ruske korvety, takze si staci odmyslet tu cinskou vlajku.
    • Shania
      Zrovna Congo je to nejlepsi, co v te dobe zapad ma.

      Congo je modifikovany AEGIS torpedoborc Arleigh Burke (Flight I), coz je srovnatelny, nebo lepsi nez AEGIS Ticonderoga (prvni verze nemeli ani VLS).

      Primarni ukol techto lodi je PVO, nejsou v zadnem pripade urceny proti vetsim plavidlum, na to tech par Harpoonu fakt nestaci.

      Arleigh Burke (Flight IIA) dokonce obnovili novou vyrobu (původně se měl misto nich vyrábět ve velkym stealt torpedoborec Zulvat),
      • Pro tvoji informaci, americke systemy AEGIS jsou samozrejme prubezne upravovane na novejsi verze a Kongo (skutecne s "K", ne s "C" btw) uz z principu veci mit lepsi verzi nemuze, pricemz Ticonderoga je vetsi, ma vetsi pocet strel a stejny integrovany system, takze tak.
        Mimochodem dal jsem si tu praci a: Kongo bylo zarazene do sluzby v roce 1993, Ticonderoga (bez VLS) 1983, Bunker Hill (prvni Tico s VLS) 1986, A. Burke 1991. Kampan ve hre je 1984 ;)
        Tzn. Tacikaze, O.H. Perry, Kidd, Virginia, Ticonderoga...
        • technicka - japonske systemy jsou upravovany prubezne take :) a z principu japonska elektronika je uplne jinde nez amercka ;) japonci stejne jako izraelci si od amiku koupi skorapku a nacpou do toho svoje systemy a elektroniku a urcite o nedelaj proto ze ssou jejich systemy horsi :)
  • Tak. Teď už jenom Afriku a Střední východ (+ troška Asie).
    • Zayl
      Afriku? Co by to přidalo? Slony a AIDS?
      • Dětské vojáky.
      • lamasutra
        ne, jen by si brousil zuby Kunta Kinte.
        Ale vazne, s timhle enginem bych rad i ww2 a tam prostor pro afriku je.
      • To je jak kdyby jsi napsal že Slovensko by tam přidalo Maďary a cikány...
        • Zayl
          Expanze jsou především o nové technice a potom o prostředí. Co by jako Afrika přidala? Kalašnikovů už je ve hře dost.
  • podle mě nejlepší díl série ... aspoň mě nezačal po dvou dnech nudit, na rozdíl od předchozích
    • lamasutra
      tak to asi moc chuti skodi, taky nemam rad rizek a gulas po sobe
      ale dal jsem tomu asi mesic, obema dilum a casem se k nim vratim, pac mam chut
      • Líbí se mi že s každým novým dílem hra přidává trošku na akčnosti ... v prvním díle se stačilo někde zapykat a čekat než se počítač rozbije o tvoje tanky, teď tě artilérií zadýmí a objeví se těsně před tebou, takže je z toho najednou férovej boj. Navíc autoři opravdu zapracovali na krajině, ty neustálá pole z prvního dílu, která byla docela trapně pouze terasovitě odstupňovaná mě začala po chvilce strašně nudit. ve dvojce to nebylo o moc lepší, jen přibyla letadla, která vám okamžitě sestřelili, pokud jste ro neměli dokonale naplánovaný. Ono to totiž ani pořádně nešlo, pač byste museli mít průzkum po celé mapě, abyste našli v kdejakým lesíku schovaný antiairko. Super je že teď ty letadla mají flary, takže ve vzduchu vydrží o chvilku dýl. No ale multiplayer byl vždycky úžasnej ;).
    • RangerCZ
      wut ?
  • Ježíš je prostý tesař, složité, složité. Raději si zapnu Duna 2 v prohlížeči. Skláním se před všemi, kteří dokázali přijít na kloub této hře.
    • lamasutra
      Bohudík byl, teď je syn boží.
      Wargame je specifická a i díky podpoře linuxu jsem si ji na steamu, v akci, koupil.
      Zraje jako víno a tenhle díl si časem nenechám ujít.
    • Magister_Peditum
      Synu boží, ta hra nijak složitá není (jen musíš znát jednotky). Jediný problém představuje AI, které je pro nováčka docela drsná zkušenost (AI podvádí a navíc zneužívá toho, že může paralelně útočit na víc míst najednou, což nováček nestíhá). Mnohem lepší je MP. *3*
    • samuel.polak
      duna 2 v prehliadaci ? asi som osvieteny - halelujaaa bratia a sestry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit