Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To uz si, respkt neco na ten zpusob bylo v clanku Wargaming v Levelu, je to asi i zakove bezvyznamne ( mozna) plus , plynnou z toho jiste vyhody/nevyhody.
  • Jaczek: Kto z Polska?
    Bad_Wolf_PL: Siemka
    Lucinkaaa: achuj decka, nekdo z moravi?
    luborM: van magyar
    • Tak teď jsem se fakt zasmál. *1*
  • Když už se zde mluví i o WAR THUNDER, tak si dovolím upozornit na speciální akci. Gaijin vyhrál se svým WT v soutěži na gamescomu, a proto nás čeká tuto neděli 1.9. od 18:00 do 21:00 odměna za druhou vyhranou bitvu 100 zlatých orlů a za pátou vyhranou bitvu 200 zlatých orlů. Což se určitě bude každému hodit, takže lovu zdar *3*
    http://warthunder.com/en/news/244/current/
  • me se libi spis WarThunder ve warplanes me vadi ze zkusenosti za sestreleni letadla dostane jen 2 hraci (hlavni+ asistence) ti ostani nedostanou nic i kdyz mu ubrali zivoty. ve WarThunder tam dostavate hned za kazdy zasah
  • Hanzales
    I kdyby co kdyby, já odrostl na Wings of Prey, takže Wargaming asi zklamu, i kdyby k tomu dával zlatý joystick :) Daleko víc. Ne jen že mně War Thunder chytl, on mně chytl více než ostatních hafo x koupených her :)
  • A kedy tu dajú nové video od Gaijin (cgi trailer)? just trollin. *1* *1*
  • Em "bonus do ... rychlosti tanků" A to od kdy? Ac WG nejsou zadni svatousci, tak premiak ma ve wotku +50% XP/CR ... ale s rychlosti tanku to jaksi nic nedela ...
  • už dlohodobě kašlu na WarGaming a ani tohle mě nepřinutí hrát jejich hry
    • XorxoxTalarius
      Ja je mam nainstalovane a jednou za cas si je zahraju, podle nalady a casu ...
  • XorxoxTalarius
    No musim rict ze je to dobrej krok, obcas si zahraju tanky a ted cekam na lode ... pokud budu mit jeden premiak na vsechny hry, tak si ho asi koupim a zacnu zase i litat :)
  • Bez premka sjednoceny ucet nebude? Na kazdou hru budu muset mit jiny?
    Ja to nechapu ,text je nesrozumitelny.
    • XorxoxTalarius
      Ucet sjednoceny mas uz ted a pod jednim uctem mas vsechny jejich hry. Ale mesicni premium bylo vazane na hru, nikoliv na ucet a tedy by jsi si kupoval 3 premiaky pokud by jsi hral vsechny try hry.
      • Dakujem pekne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit