Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a pak že je PC mrtvé *3*
    • Peasanti MMO jako exkluzivní hry na PC nepočítaj, ale když je nějaké na konzolích, tak se chlubí.
  • Jedine Robocraft!
  • RangerCZ
    https://www.youtube.com/watch?v=QzexC0UYFjg
    • Tak to nemá chybu :-)
  • 100 000 000 je heske cislo akorad ze to nerika vubec ale vubec nic pokud by melo pocet uzivatelu napsat WOW tak to bude nekde kolem 500 000 000 uzivatelu seznamu bude mozna jeste vic. '

    Takze dalsi hricka se slovy este aby nemeli 100M acc kdys maj vsude reklami jak nasrano ale to ze vice nez 95% z techto acc VUBEC NEHRAJE TO UZ NIKDO NEUVEDE ZE?

    Ja mam taky herni minecraft servery a mám tam 10 000 UZIVATELU"!!! Jak je to mozne ? PROTOZE SOU TO PITOMY UCTY CO SI KAZDEJ MUZE VYTVORIT TREBA 10 ANIZ BY TU HRU VUBEC HRAL. NEMLUVE O GOLD SELERECH CO VYTVARI UCTY PO STOVKACH,

    AUTOR CLANKU BY SI MEL DAT FACANA A NEMYSTIFIKOVAT CTENARE
    • Blue.Shark
      Když si ten článek přečteš znovu, z kontextu zjistíš, že sám Wargaming se touto metou pochlubil, ne Aleš Smutný. Chce to klid a míň caps locku.

      K takovému číslu si každopádně Wargaming může gratulovat. I kdyby byla aktivní jen polovina hráčů, stále je to vcelku úctyhodné číslo. Můj zájem se ale soustředí na otázku: Co Wargaming a značka Total Annihilation?
      • Polovina? Ti neco spadlo na hlavu? Realne aktivni = hrajou aspon tyden co tyden, bude tak setina. K tomu mozna jedna dalsi z tech, co hrajou semo tamo.

        Ostatne, on kdyby pan pisalek zapatral, tak by zjistil, ze existujouo externi servery, ze kterych se tahle informace pri trose snahy vymlatit da.
        • Blue.Shark
          Ne, nic mi na hlavu nespadlo, díky za optání. Je ale fakt, že jsem, jak tak koukám, opravdu dost přestřelil. Sh*t happens.
    • tak určitě, sám mám desítky účtů k hrám co jsem nikdy nehrál, je to totiž skvělá zábava si je zakládat *3*
  • RangerCZ
    Já nic proti Wotku nic nemám (sám sem ho hrál) někdo na Wt prostě nemá, nebo si chce zahrát i za ty tanky, které neopustily papír (např. můj táta).
    • kdy jsi byl naposled na WT foru?
      GF premysli nad E50, E75
      http://warthunder.com/en/news/770-VIDEO-Developers-Answers-Part-1-en
      • Tak predevším sem byl na foru ohledně posledního patche, tam je to hodně zábavné a musím říct že momentálně je hra roz*****á tak, že se pro mě stala prakticky nehratelnou:( škoda, dokud byly tanky vybalancované, bavily mě o něco víc než WoT, nuže zpět ke kořenům.
      • RangerCZ
        Já popravdě na fóra nechodím.
        Je to ale hezké že přemýšlí i na tanky které ani nevystřelili.

        Přál bych si ale i E-79, jezdit za tento tank by mne vrátilo do doby, kdy jsem byl malej a hrál jsem Panzer front.
  • A je to 100M uzivatelu, nebo 100M uctu? To je dost podstatny rozdil.
  • 50 mil - do 12 let
    50 mil - nad 45 let

    wargaming v kostce
  • 2 roky zpět, jsem to pařil o sto šest a v lednu to šlo pryč z disku *9* *9*
    • Napodobně nesmyslné požadavky špatně balancovaný výkon hry WT hraju na nastavení FILM a Wot má špatně balancovaný výkon nevyužije celý výkon moji sestavy a ma problém .. před 3 roky sem to hral každy den a ted už jasná volba WT. *16* oni to serou serou až to poserou .. wt ma super engine a je hazčí něž WT proč nepoužijou klidně engine od cryteku 3: *6*
    • Já to teď po roční pauze zkusil. Všechna zajímavá místa na mapách zmizela. Více koridorů nebo rovných ploch. Pro hráče kteří používají i mozek, to zřejmě nemá být. Nesmyslné neprostřelení armoru z pár metrů, municí s více než 2x násobnou penetrací z toho dělá ruletu. Divná fyzika terénu, kdy stačí nepatrný hrbolek a stroj jedoucí 50 jede najednou 20-30.
  • gratulace
  • Jenze, kolik z toho je aktivnich uctu. Hodne lidi hru zkusi, hodne lidi hru hralo, ale take hodne lidi s ni hlavne z duvodu nekvalitniho gameplaye hrat prestalo.

    Kdyz takoveto zpravy ctu, tak mne ani nevite jak mrzi, ze WoT nemelo uspech preci jen mensi, protoze paradoxne, hodne hracu snizuje kvalitu odvadene prace smerem ke komunite od WG.

    Osobne jsem WG uspech pral, jenze na sebe nabalilo spis profiky z oblasti marketingu a ten neni pro zabavnost a kvalitu herniho zazitku prilis dulezity.

    WG na toto bohuzel dojede. Neuspesne projekty penizky sezerou jak nic a zatim se jim nic jineho nez WoT pro PC moc nepovedlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit