Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Kooperační Warhammer tak jak ho neznáze s nadvládou chladných zbraní uu... snad to bude dobré aspon trochu. *7*
  • MickeyMutant
    Ahoj Aleši. Jsem tu opět kvůli nadpisu. Otomismus a odvozené fráze "něco je o něčem" v neuvěřitelně bizarních spojeních začali snad nejdříve používat naši politici. Nákaza se z jejich státotvorných výroků přes televizi rozšířila na fotbalisty, hokejisty a nakonec i na samotné novináře. Ti rozumnější z nich chápou, že je to jen zakuklená lenost zapojit mozek a vymyslet adekvátní a uchu lahodící formulace.

    Zkus tedy v tomhle směru aspoň při tvorbě nadpisů nebýt k jazyku stejný ignorant, jako většina našich politiků.
  • Kozy
    Nemůžu si pomoct ale ze všech oznámenejch WH her mi tahle přijde nejmíň zajímavá, hrál jsem War of the Roses a nebylo to nic moc. A taky to vypadá až moc jako L4D.
  • Bol som celkom sklamaný neistotou ohladne Techlandovského Hellraid, a táto hra (o ktorej som doteraz netušil) ma celkom príjemne prekvapila. Dúfajme že dopadne dobre.
    • Sr_Lobo
      No jestli Hellraida zahoděj úplně tak to bude hodně smutná záležitost. Snat se to nestane, zvlášť když na tom už udělali tolik práce. *9*
  • One shot - 25448kills...
    Svět WH mám rád, ale čekal jsem trošku něco víc... War of Roses, nebo Vikings byly pro mě taktéž lákadlem, po zahrání, jsem opětovně odinstaloval. Vypadá to hezky, ale ani jedna hra nefungovala...
    Snad se poučili..
    I když hra, která přijde a zase odejde (můj názor)
    • No ono tyhle dvě hry zrovna nejsou zářným příkladem tohohle žánru. Nevim jestli si zkoušel Chivalry, ale to bylo dotažený a hraju to do teď. Takže bych se toho zas tak nebál.
  • u podobnych her hodne zaleží na fyzice a celkovem technickem zpracovaní. a to je tady docela podprumer
    • XorxoxTalarius
      No a ja myslel ze hlavne zalezi na atmosfere
  • Sr_Lobo
    *8* mno co na to říčt, jestli se to podaří tak mi splněj můj tajnej sen *14* Budu držet palce a možná i obětuju nějakýho bretonce bohům chaosu *5*
  • XorxoxTalarius
    Snazim se nepropadat WOW efektu a drzet se pri zdi a pockat na recenze ... ale to vypada suprove. Uz se nemuzu dockat az si to zahraju.
    Apropo ten napad ze jste hodnoceni jako tym nikoliv jako jednotlivci je opravdu skvely, takhle hra bude nenapadne nutit k vyssi kooperaci a vetsi komunikaci aniz by si toho hrac na prvni pohled vsiml, well played.
    • nightborne
      No neboj, nejsi sám... nevím, jestli to je slabost pro WH, ale taky tady teču =)).
      • Take jsem mival slabost pro Witchaven.
        • nightborne
          A ono se to dokonce žánrově vcelku hodí, což =).
          • Ten obrazek mi to hrozne pripomenul :)
  • TheGGG
    Vypadá to naprosto luxusně, konečně možná po dlouhé době hra z waru, která nebude na facku.
    • Na facku jsi i bez WH her. A jediný WH jsou DOW.
      • TheGGG
        ty jsi tak hloupoušký. Dívím se že ti do výběhu dali počítač. Víš prd o waru, špatně troluješ a eště se ohýbáš pro mýdlo. LoL lituji tě.
        • Spatne tady trollujes leda tak ty :D. Je uzasny jak tu kydas ty svoje rádoby cool nadávky a srance a přitom si tu o tobě 95% lidi mysli ze ses naprostej mental
          • Vojta_Ilavsky
            V tomhle má pravdu, WHFB a W40K jsou jiný univerzia.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit