Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz vidim witch huntera, naskakuji mi vyrazky po celem tele.
  • Jack1947
    What about death wing ( Vím Spacemarine) ale nějak to utichlo... *7*
  • Lotr
    Ach jo. Pořád hrát za "hrdiny"
    Já chci pološíleně ječet "SANITY IS FOR WEAK" a dovézt mého Altdorfského zlodějíčka skrz pustiny chaosu k požehnání temných bohů. Pokud možno pronásledován daleko šílenějším inkvizitorem.
    A upálit trochu dětí když jsme u toho.

    ale jinak jsem rád že se konečně Warhammer stal oblíbeným i pro vývojáře.
  • "Ohnivý mágem je žena a dle prvních informací je to nejen stařešina, ale je především pološílená a v případě přílišného čarování jí hrozí akutní riziko sebeupálení."

    Co má autor protí feministkám ?
  • Jack1947
    Trochu mi to připomíná stylizací Nosgoth (temná hra světla stínů) Už jsem se lekl že to bude F2P *8*

    Naštěstí ne, teda né že by mne tohle šermování nějak táhlo. To se říct nedá no.
  • chladas
    vsadim se že min jedna z těch class bude Slayer
  • Rozumná náhrada za L4D by se konečně hodila, nějaký rychlý střílení, žádná věda okolo.. Ale nějak mi tam nepasuje "loot", na L4D bylo zajímavý právě žádnej loot, žádný úrovně, nic. Prostě všichni jednou na stejno z ničeho...
    • chladas
      něco mi říká že tohle bude víc než střilení hromada mlácení potvor po hlavě
      • Střílení nebo mlácení, to je šumák. Podstatný je, aby do hry šli všichni hráči s tím samým (ničím) a byli si rovní. A ne že si jsou někteří ještě rovnější.
        • XorxoxTalarius
          Ne? Vzhledem k tomu ze kdyz budu carodejka, tak pochybuju ze mi bude platne ze najdu mec bastard poskozeni +5
  • Sr_Lobo
    Zní to až moc dobře na to, aby se to povedlo...
  • tie 2 povolania su technikami uplne rovnake, ako boli vo WH online, nic nove :)
    • Jak ma byt neco noveh, kdyz je to zalozeno na svete Warhammeru a musi to dodrzovat jeho pravidla?
      Je to rozhodne nove, protoze nemam dojem, ze by tady uz bylo L4D ze sveta WH, nebo ano?
      Hlavne at se to povede...her ze sveta WH je zalostne malo a jeste mene jich je bohuzel kvalitnich.
      • neviem, v tej novinke mi to prislo, ze je to podavane ako wow sprava, ze bright wizard bude dostavat backslashe a ze witch hunter bojuje s rapierom(dykami) a pistolou
        • chladas
          Mě cspíš zajímá rychlost střelby u WH, přecejen ty bambitky maj k automatum z l4D daleko :D
  • A já už myslel, že je to článek o Mordheim :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit