Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci umistit Moba hru na kickstarter je z prostredi mezi streampunk a fantasy tak uvidime *5*
  • Qub4_honor
    Podle mého vyrábět další Moba hry nemá cenu, trh je nasycen. Nacpat se tam už zkoušelo více firem, ale stejně to ovládne Dota 2 a LoL.
    • Taky si myslím, podle mě jde hlavně o to udělat lepší mobu což je vážně těžký vzhledem k tomu jak se LoL a Dota dlouho vyvíjí a zdokonalují(plus jsou to už velké a známé značky, obě f2p). A i kdyby jste lepší mobu udělali, pak ještě utvořit komunity, což je taky problém. Třeba takový SMITE si myslím uspěje, schválně proč.
    • sirWallace
      A protoze trhu s FPS vladne COD A Battlefield, nema cenu delat jiny?? Protoze se v Cechach prodavaji Fabie, nema cenu vyrabet jiny auta... ? :) Ja hraju MOBA hry jen posledni dva roky.. Ja se na hru celkem tesim... Dota 2 a LoL jsou dost rozdilny hry... Budu rad, kdyz bude neco mezi nima... HoN neni nic pro mne..
      • Njn Honko je tezsi nez Dota 2 pro to to lidi odradi :) --Dota 2 tam clovek zapluje.
        • není, není těžší. nebo mě alespoň nenapadá v čem by mělo být těžší.
        • Hon jsem nikdy nehrál ale...
          nebylo původní hon kopie určitý verze doty? než se vydalo svojí vlastní cestou, tim pádem stejné mechanicky, časem jiné v určitých skillech (o kterých jsem slyšel, například že ekvivalentu dotařské spektry funguje ekvivalent desolate i na cíle zasažené ekvivalentem spectral dagger - což mimochodem zní jako dobrý buff pro slabý early game spectry)
          zajimalo by mě v čem by mělo být těžší :)
          // tak podle téhle dota timeline byl posledním portnutým hrdinou sniper x/8/2010, pravda to je dlouhá doba :) https://dl.dropbox.com/u/94663588/timelineWIP.png
        • sirWallace
          Asi je tezsi :) Ja jsem ale LOLkar :D Mne Dota nebavi kvuli pomalymu tempu :)
          HoNko mi nevyhovuje kvuli neprehlednosti... V massfightu absolutne nevim, co se deje :)
    • Ale Dota 2, Lolko a Honko jsou vše fantasy, a Honko s Dotou 2 je stejné v itemech, skillů hrdinů, atd... Využití hrdinů z DC může být zajímavé a už teď si představuju Jokera jako temnějšího Shaca.

      Navíc se podívej na fps tituly, moba moc není a tohle je trochu jinačí v atmosféře.
      • Qub4_honor
        jo máš pravdu v tom, že moc MOBA her co není fantasy není ... vlastně mě teď nenapadá ani jedna
        • Kr.Pa
          Fantasy / Sci-Fi je Blizzard All-Stars
  • XorxoxTalarius
    No tohle muze byt uspesne jen ve trech pripadech:
    1. Daji tomu realistickou grafiku ve stylu DC komiksu pro M - Mature (tedy dospele), coz se bohuzel dle traileru nestane
    2. Udelaji rozdeleni na dobro a zlo, mam obavy ze to asi taky tak nebude
    3. Zapracuji na systemu a pridaji mu neco navic, jelikoz dobri hosi narozdil od tech spatnych moc poskoku nemaji, coz mam obavy ze nebude uz vubec a tak nam tam budou z jedne strany pobihat policajti, z druhe gangsteri a budou se mlatit

    Suma sumarum to bude propasla sance jak udelat dobrou hru a ne se jenom svezt na triku MOBA her, bohuzel :(
  • nekromant33
    Nejdriv injustice ted tohle... ze by to ale dalo praci trochu se zamyslet a udelat nejakou poradnou hru z dc universa. No nic tak tu mame moba na dominion mape z lolka..
    • Injustice vypada na jednu z nejlepsich bojovek co jsem kdy videl.
      • h0p3
        mně se líbí universe, DC mám hodně rád, ale grafika vypadá jak z roku 2008 :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit