Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, že tahle gamesa nejde hrát jako starý Fallouty, tj. s jednou postavou, na kterou se soustředí veškerá pozornost, to by bylo super. U těchle typů her mám problém s tím, že kvanta času ztratím managementem zdrojů a prolejzáním inventáře.
    • Tohle by mi na tom vadilo, ale asi nejmin. Daleko horsi je neprehledny 3D, generickej trash, nesmyslny prvky (proc bych proboha nemoh na sousedni pole vystrelit ...), dmeni AI (sorry, ale trefit kamose, kterej stoji 45 stupnu proti cili by nezvlad ani slepej) ...

      Taky mi vic vyhovoval system F2, kde kamosi byli spis jen nosici, a dalo se jim dat nejaky vybaveni. Byt to nebylo uplne dotazeny a taky se nekdy chovali dost dmente.
    • walltar
      Já se zase nemůžu rozhodnout o složení týmu... taky mám radši hry s jednou postavou.
  • Bohužel jsem se na Wasteland těšil, dotoval jsem ho v early... A co jsem dostal?....

    Až mi je líto těch vyhozenejch peněz, protože tohle se nepřibližuje jedničce ani na krok. Obsahem, i kvalitou.

    Ponaučení do budoucna?
    Nebudu žít v nostalgii a čekat že se mi vrátí moji oblíbenci
    • Neidealizuješ si spíš moc jedničku?
      • Spis bych to videl na senilitu
  • MrSanta
    Wasteland 2 mám od vydání, ale ještě jsem se k němu nedostal. Teď se to možná změní. Doufám, že i PC verze bude podporovat gamepad. Poslední dobou mám myši dosta z práce a raději hraju na gamepadu.
    • Gamepad podporuju, sám mám x360 k PC, ale hrát na gamepadu hry jako je Wasteland? Ani si to nechci představovat. *13*
  • Keyz
    Škoda, že ten scorpitron byl vyloženě slabej. Když jsem ho viděl v menu tak jsem si říkal "toho potkat nechci" a poté nic.

    Stál na místě střílel slabě a nepřesně a jen někdy vyhodil další kámoše. Ta koule robot co má dlouhé nohy je horší.
    • MrSanta
      Proč
    • Ono by úplně stačilo naučit ho chodit. Pak by to mohla bejt slušná výzva, protože ten jeho plamenomet byl destruktivní až dost a ustřílet ho nějakou chvíli trvá. Takhle stačilo zakempit snipera mimo dostřel, sázet do scorpitrona headshoty a zbytek party nechat, ať se postará o omladinu.
  • Lukyz
    Je fakt, že jsem na W2 pár měsíců už nesáhnul, ale ten trailer mi teda nic nového nepředstavil - když nepočítám UI z konzole. Vidíte tam někdo nějakou změnu?
    • walltar
      Lehce lepší grafiku bych řekl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit