Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... m ....aha GTAcreedMaxPayne47

    No hlavně že exploužns
  • Jo jsem zvědavej, jak to bude nakonec vypadat.
    Jinak trailer toho sice dost prozrazuje, ale přesně jak je v článku...pokud mu rodinu vyřeší během prvních dvou misí, hodně klišovité a nuda....pokud to dokážou dobře obalit a nechat to na později, proč ne :)
  • 'next gen' ...porovnajte sami :

    http://i.minus.com/iboqqHgyy5tOsD.gif

    http://abload.de/img/dogs4mevz.gif
    • B.o.b
      Tohle je docela velký misunderstanding, kde si vzal že je to PS4, ten druhej gif je z OldGen verze. A tohle porvnávání bych nechal, až hra vyjde.
      • http://i.imgur.com/dhRJe3O.jpg

        http://www.everyeye.it/ps4/articoli/watch-dogs_hands-on_21862
    • doufám že to je pouze porovnání nextgen (pc) vs oldgen
      • E3 footage je pc . tie ostatne su PS4
        • a tym nehovorim ze pc verzia bude vyzerat ako na E3. je to proste ojeb, myslim ze ziadna verzia nebude vyzerat jak ten E3 gameplay
          • vlastik.plaminek
            A ono něco někdy vyzeralo jako E3 gameplay? Si ještě pamatuju Samritana, jaká to byla grafická bomba a která UE hra takhle vypadá? Akorát tak Batman.
  • Urcite to nevypada spatne, ale je fakt, ze ta grafika sla oproti uplne prvni ukazce docela dolu, coz me dost stve...
    jinak tezko soudit, uvidi se, az bude hotovo
  • porovnajte si E3 reveal gameplay, a potom toto. seriozny downgrade co sa tyka grafiky, ale tak prihliadnuc na to ze vykon 'next gen' konzol nesiaha ani na dnesny midrange (hlavne x1) tak sa ani necudujem. ktovie ci to aspon na pc bude vyzerat aspon z polky tak slusne ako na E3. popravde tato hra ma zaujimala akurat po tej technickej stranke, cim viac gameplayu s nulovou AI predviedli, tym viac ma to od hry odradilo. a ten story ? prosim ? zla korporacia, zabili mi zenu, teraz sa im idem pomstit. uuuu, to len kypi originalitou. hlavne ked hrac k tej 'svojej zene' nebude chovat ziadny relevantny vztah. velmi tuctovy lenivo napisany pribeh podla mna. no jo . pockam si ci prejde rovnakym downgradom aj The Division, ktory tiez vyzera super v reveal trailery, a uz ted je jasne ze konzoly to v takych vizualoch neutiahnu-
  • Nechápu proč tu hru tady někteří shazují jenom z jednoho traileru, který vlastně ukazuje, jak na tom ta hra je. Za 3 měsíce se snad dá ještě něco stihnout, buť dokončení qestů nebo ještě uhlazování grafiky. Obličeje z roku 2000, takovou blbost může říct opravdu člověk, který má něco proti Ubisoftu nebo samé hry Watch Dogs a musí ji znechucovat dál, aby jen jeho názor byl správný. Neříkám, že nikdo nemá svůj názor, ale některé komentáře jsou opravdu přehnané. Buť se mi to líbí nebo ne, dobře, pokud ne tak si tu hru podám v recenzi ne teď z prvních dojmů. Aspoň to ukazuje na to, že o této hře víme velmi málo.
    • 3 mesice tak maximalne vnitrni playtest a posledni debug vlna kamo...featury, questy, grafika, zvuky, hudba, animace,posprocesst ...to vsechno uz tam je a uz se s tim nehejbe...
    • Hehehe. Me by spis zajimalo jestli je tu nekdo, kdo proti Ubisoftu nic nema ? Mozna tak mladi rybizci, kteri toho jeste moc nevedi.
    • C-BEAM
      tak príbeh zdá sa, ze fakt nebude stat za vela ale mna aj tak zaujima hratelnost a moznosti ktoré hra poskytne. Co sa týka technologie tak ma hra na zaciatku ohromila a dobry dojem zotrvava dodnes, i ked asi v niektorých parametroch museli polavit. Mne sa ta hra graficky skutocne paci a povazujem ju za jednu z prvých riadnych nextgen hier.

      A len taký detail ku grafike, vsimol som si ako citlivo a realisticky pristupuju k lens flare efektom, v case ked je tento efekt groteskne prehnany snad v kazdej ackovej hre (najlepsie cez polovicu obrazovky) oni sa rozhodli tento stupídny trend ignorovat a musím povedat ze urobili dobre.
    • GlaDOS
      U tak velké hry se za 3 měsíce nestihne vyhladit skoro nic.
      • Jo to jsem trochu přehnal, ale přece jen *4*
  • smejki
    Působí to na mě jako parodie na Watch Dogs. Na ty Watch Dogs, který mě původně oslovily. Velmi. Pomsta! Mrtvá žena! Zlý zloun ovládající město! Marjápanno!
    • Paul_cz
      V traileru to působí lame a klišovitě. Ale třeba to překvapí. Na papíře v letmý synopsi vypadá lame i vaše Kingdom Come (zabití rodiny, msta!), ale jak se na to všichni těšíme :)
      • smejki
        Nepopírám. Tohle přesně je to, co mě štve na marketingu. Kolikrát zajímavé hry se v reklamním prosotru zcela cpou do předpřipravených chlívků. Působí jak generické inzeráty na volné pozice (dynamická firma, přátelský kolektiv a další nicneříkající bulšity). Vypichují se familiární podružnosti a skutečné kvality se nechávají ležet ladem. Viz Spec Ops: The Line nebo u mě Far Cry 3. Podle marketingu blbosti, které mi mají být protivné. Přitom ty hry jsou velice dobré (U FC3 tedy soudím jen podle toho, co jsem slyšel/četl. jseště jsem nehrál). U Watch Dogs to ale působí jako velká změna v ústředním tématu. Namísto nějaké sociální kritiky na způsob cyberpunku (presentace až donedávna) je tu najednou osobní story podle provařenýho vzorce. V zásadě mi ten vzorec ani nevadí, ale vnímáním téhle změny cítím, že jsem o něco přišel. To mi vadí.
      • prudislav
        well played ;-)
  • porovnajte grafiku z predvadzacky na E3 2012 s tymto.. masivny downgrade... navyse extremne idiotsky generic story... dalej predpovedam velmi repetitivny gameplay.. nieco ako assasins creed 1.. cim viac viem tym viac ma to nezaujima. toto bude tak 6/10 max.
  • animacie tvare ako z 2000 roku
  • nevím čím to je ale každým trailerem mě autoři od té hry odrazují víc a víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit