Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • comandos ? co to je dneska za zzzzkurveny redakturky ? idioti
  • To naozaj nikto nerobi na Commandos (2) podobnej akcii? Ved to musi byt zlata bana, fanusikovia by sa na akykolvek klon C2 vrhli...
  • spoock
    Je vtipné, že za víc jak 10let Commandos nikdo nepřekonal, stačil by jen grafický remaster a stejně by byla grafikou a komplexností nepřekonatelná
    • Pethulla
      Tak podle mě byli překonáni už celkem dávno. Vždyť Desperados bylo vydáno už 2001.
      • Tak to je vec nazoru no. Me Desperados nebavili, kdezto Commandos je srdcovka. Ale mam pocit, ze jeste jeden dil Men of War se snazil prinest podobnou hratelnost jako v Commandos. Jak se to povedlo nevim, nehral jsem.
        • PreidaQ
          Mě se Desperados líbí víc právě proto, že mají ucelený příběh a nejsou jenom "slepencem" válečných misí. Navíc jsou (v porovnání s prvním dílem Commandos) o mnoho věcí vylepšených. Na druhou stranu beru, že divoký západ nemusí sednout každému.
      • PreidaQ
        Pravdu díš, naopak Commandos už od té doby nepřekonali Desperados.
  • PreidaQ
    Prej Commandos? To si dělá autor srandu, ne?
    • Vojta_Ilavsky
      Zavádějící nadpis.
  • Pri "trpaslici astronauti" v traileru jsem se chte nechte musel uchechtnout, nasilna originalita za kazdou cenu, aby to pak cele zasadili do vicemene klasickeho fantasy prostredi. A teda Commandos mi to herne nepripominalo ani z rychliku, bohuzel...
    • Hlavně vypadaj, jak když maj každou chvíli skapat, protože s nima mává i jenom to že dýchaj a nevydržej stát normálně.
  • Adventure mode od Dwarf fortress. Jakmile člověk ovládne taje nekromancie a přibere dva parťáky, má to samý.
  • prve vety mi zdvihli ocakavanie do nebies(grupa 3 trposov), ale video ukazalo, ze praveze to vyzera ako diablovina
    *9*
  • A nejhorší ze všecho jsou trpaslíci, ty potvory vám vlezou všude
  • Dobrou taktickou realtimeovku jsem od Commandos/Desperados nehrál - žiju v přesvědčení, že jsou nepřekonatelné, tak držím palce teda.
    • Ještě Robin Hood byl dobrej *5*
      • Pravdu díš *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit