Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Jen doufám že podobných her bude ve sféře AAA co nejméně už mě takhle předčasně zklamal, Deathloop tak snad nějaká nová hra se nevydá podobným směrem, protože to je šílenost dohrát něco podobného na jeden zátah a beru to i tak že se pak nažene/natáhne herní čas tohle by bylo třeba dobré i když

    Ovládání hrůza, pomalý panák který se neumí ani bránit navíc grafika je špatně viditelná takže neví na co střílí jediné plus hlas Rona Perlmana ale co z toho když se to nedá pořádně hrát a když chcípne tak hezky na začátek. Za nápad bych dal 5/10 aspon. Jako akční izometrická/top down adventura by to mělo úspěch větší i🙂

  • Šel bych na 8/10, hra mě baví, mignolovska grafika je super. Autor mohl ale zmínit, že je to sprostá kopírka Dead cells, originální je jenom ta grafika a westernový zasazení, ale zábava je to velká. Super hra z game pasu.

    • Zypoman

      Zmínit podobnost s Dead Cells jsem asi mohl, byť si úplně nemyslím, že je to totální kopírka. Ale to je dost podobné u všech Rogue like titulů. 

      • V pohodě. Jak říkám i tak je to skvělá hra a recenze je taky dobrá.

  • s timhle typem her se posledni dobou roztrhl pytel 

  • Mám nahráno kolem 23,5h a s touhle recenzí nemůžu jinak, než souhlasit. Autor hru vystihl přesně. Za mě parádní záležitost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit