Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nalijme si cisteho vina, tak uplne to s Warface nezvladly... Kdybyse vice zamerily na opravu chyb, vyladeni hry atp... ten raj cheateru v Versus o tom pro jistotu ani nemluvim na druhou stranu zase ktera jina hra ma tak celkem podareny COOP kdyz tedy jede coz nebyva zas tak casto. Chce to nejaky vetsi Patch. Obsah je hezky ale kdyz je hra funkcni z poloviny takto spise je na skodu. *7*
  • tak me to nedalo a zkusil jsem to. NEDELEJTE takovou chybu jako já *1* ..Fakt votres..od grafiky po zvuky prez gameplay....Hruuuza
  • Nejlepší F2P co jsem kdy hrál. Ale chce to mít težkej skill na HC, pak by vás to bavilo. SpB
    • Tenhle post jsi nemyslel vazne ze?
      • Modrá smrt lepší jak tahle hra :D
  • hral jsem na pc.. strasna kravina.. nechapu a - ze to nekdo muze vyprodukovat za b - ze to ti rusaci co to hrajou hrajou a jeste do toho rvou penize.. proste rusko..
  • Pete.palis
    příkladně, i když je třeba "Insurgency" za love, absolutně nelze srovnávat co se týče kvality....
  • Moje reakce když jsem video viděl u Tartarus cast.¨

    Chce se mi zvracet *11* .
  • Podle mě fakt bída.
  • Zaujímalo by ma ako je to s vozidlami v tejto hre, budú alebo je to len v traileroch??
  • Hraval som to par mesiacov (s prestavkami)
    Daval som tomu sance... skusal, ale proste slabota :(
    To radsej America's Army: Proving Grounds,
    alebo Alliance of Valiant Arms.
    Oboje zadara aj na steame.
  • Krescz
    nejvetsi F2P sh*t co jsem kdy hral...nevydrzel jsem ani hodinu *11*
    • Mart9
      Tak to si eště nehrál Planetside 2. To já jsem nevydržel ani půl hodiny.
      • A jéje...další (ne)hráč FPSek co se nedostal přes první půl hodinu protože ho hra nevedla úzkým koridorem za ručičku vstříc bitvě a musel se rozhodovat sám kam půjde bojovat
        • Mart9
          To nebyl boj, to byl bordel. Vůbec sem ani nevěděl, po kom všem mám střílet a po kom ne.
          • Takže nepřítel má jinej skin, nad hlavou mu lítá barevnej indikátor (podle kterýho rozeznáš nepřítele/přítele) a ještě je na minimapě zobrazen také barevně...ale nevíš na koho střílet? Možná by měl mít nad hlavou napsáno Enemy - shoot him (?)

            Sorry ale furt nevidim problém ve hře...
            • Mart9
              Jasně, takové hry nehraju a jen jsem to chtěl zkusit. V podstatě jediná onlinovka, kterou jsem před tím hrál, bylo COD2 na gameparku mapa Kuchyň - broky. A to byla skvělá zábava. Planetside se s tím vůbec nedalo srovnat, hrůza.
            • Stejně jako mají tvoji kamarádi nad hlavou trojuhelník co ti je označuje, tak ho mají i nepřátelé když je někdo označí...(a tuším, že se označují i při střelbě (minimálně se při střelbě ukáží na minimapě) a předpokládám, že ve velký bitvě označováni byli...a i kdyby ne, furt zastávám názor, že když někdo neví po kom střílet v FPSku (a ještě v planetside kde jsou panďuláci od sebe celkem rozeznatelní) tak pro něj asi nebude každý FPSko
            • Mart9
              Tak to sem asi hrál jinou hru nebo nějakou divnou verzi. Kdyby mu něco lítalo nad hlavou, tak nebudu psát, že jsem nevěděl, koho střílet.
        • Ja teda nepotrebuju uzkej koridor ale Planetside 2 se mi silne nelibil. Vsechny tanky a letadla vypadaj jak kdyby je stavelo 6ti lete dite z Dupla a to ani nemluvim o mizerne odezve (zlatej BF v tomhle).
          • Tu narážku moc nechápu, jak vypadají jako by je stavěli z Dupla? To jako že nesplňují nějaké módní kritéria, nebo, že jsou nesmyslné?
            Mizerná odezva bude evidentně individuální (samozřejmě že hra má občas dropy na přeplněném serveru) protože já, ač hraju na Milleru (asi nejvytíženější server) tak mizernou odezvu moc často nezaznamenávám...
      • Krescz
        nahodou planetside 2 ujde...mas tam docela bitky a atmosferu...to nemuzes srovnavat...navic warface je plne ruskych deti
    • Zahraj si COD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit