Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soundtracky k této hře se mi velice líbí, připomínají mi skladby od OVERWERK *14*
  • Uz sa neviem dockat.. este stale hram Nitronic Rush a zatial ma to neomrzelo :D
    • alladjex
      Nironic Rush byl výborný. Není náhodou Distance "pokračování" od stejných tvůrců?
      • Black_Hand
        no nitronic rush byla jejich absoloventska prace na DigiPenu, jestli se dobre pamatuju. a ted z toho delaji trochu vetsi, propracovanejsi titul.
        • pamatujes dobre ;)
  • to co je, to je neco jak trackmania na drogách ? *8*
  • Black_Hand
    za sebe, jako backer, doporucuju. beta je uz ted super. je to trochu narocnejsi na vykon, nez by clovek cekal, ale vazne: hrajte to s 45+ fps (minimalne). 60+ fps je ideal. klidne obetujte grafiku. i tak ale vzdejte draw distance az naposledy, i kdyz ta je asi nejdulezitejsi a ma nejvetsi vliv. z vlastni, opakovane, zkusenosti: prekazku, kterou jsem potkal poprve na 60 fps, jsem take napoprve dal a pocitove to bylo super. pak jsem to zkusil na 40 fps a nedal jsem ji ani na nekolikaty pokus.

    jen vas varuju, ti co nedali hardcore levely v nitronic rush, a mysli si ze hru umi, tak neumi :D. skok na zed ci na strop byl v nitronic rush jen v hardcore levelech. tady je soucasti "singleplayerove kampane".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit